Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2161
#fobiak nieaktywny
24 lutego 2020r. o 12:59
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Na bank fobiak - nie wiadomo o co chodzi: gonitwa myśli, bogate życie "wewnętrzne" , bez sensu i związku, bez kontaktu z rzeczywistością :D


mialem sie zamknac ale jak widze nie da sie. wkleilem linka z aktualnymi informacjami, nie ma znaczenia, czy sa prawdziwe czy nie. media nie maja obowiazku przekazywac prawde, to co przekazuja ma byc sensacja a nawet chca pokazac, ze to one rzadza krajem a nie rzad. wklejajac linka o ukraincach mialem zamiar zachecic do analizy i dyskusji przedstawionego tam problemu, z mojego punktu widzenia stosunek rzadu do ukraincow i ukraincow do polakow, polskiego aparatu przemocy jest problemem podmiatanym pod dywan, przez cala polske. na tym portalu nie widzialem negatywnego artykulu o neobanderowcach, neonazistach czy obcych zydach, wszystko cacy cacy.
bolus wkleil linka ze smieciami po moim linku, zwrocilem sie do niego o wyjasnienie, co tym swoim linkiem chcial nam tu przekazac, odpisal, ze to samo co ja. teraz zastanawiam sie nad tym, dlaczego bylem i jestem taki gloopi i nie zapisalem sie do solidarnosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
24 lutego 2020r. o 13:49
fobiak napisał(a):
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a):

'''na tym portalu nie widzialem negatywnego artykulu o neobanderowcach, neonazistach czy obcych zydach, wszystko cacy cacy.''

jesteś pewien?
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 lutego 2020r. o 14:36
~~Kasztanowa Gynostemma napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a):

'''na tym portalu nie widzialem negatywnego artykulu o neobanderowcach, neonazistach czy obcych zydach, wszystko cacy cacy.''

jesteś pewien?
:)

no
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Modrzew niezalogowany
24 lutego 2020r. o 14:56
qwax_ napisał(a): [img=1582297430_kthpi5c.png]
https://www.money.pl/gospodarka/budzet-ue-polska-postuluje-trzy-nowe-podatki-europejskie-6480714818213505a.html?fbclid=IwAR3Ya7Cm75NH6HzuOGN31YFmo5I3MPK6XQqJWP3mplm7s2ezqXaeEqi35Mo

Takie informacje docierają do niewielu ludzi, którzy i tak "wiedzą", że należy zagłosować na PO lub PIS...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lutego 2020r. o 15:46
Fobiaczku , dla mnie bardzo ważnym tematem są losy polski i Polaków , wyżej oceniam rząd PiS-u , tytuł filmiku który wrzuciłem -( Co oni zrobili z Polską )- mówi wszystko i jest oparty na faktach . Ty i jeszcze jeden komentator zamiast dyskusji o faktach i na argumenty opisujecie swoje urojenia odnośnie mojej osoby .
Śmiech mnie ogarnia jak czytam - cytuję Ciebie -

- . jestes przedstawicielem grupy interesu i obojetnie w czyich rekach bedzie rzad, zawsze bedziesz stal po ich stronie bo przyczyniles sie do ich wychodowania. polska rzadza od 30 lat bolki, ktorym i ty jestes,

Wbij sobie raz na zawsze do głowy że jestem jednym z prawie dziesięciu milionów którzy dążyli do zmian w Polsce , nadrzędnym naszym celem była poprawa losu i bytu polskich rodzin .
W mojej ocenie dopiero ten rząd w jakimś stopniu spełnia to do czego dążyliśmy , nie mam złudzeń że w krótkim czasie są w stanie nadrobić stracone lata rządów liberałów i postkomunistów .
Neunan z PO powiedział - ( Polacy mają słabą pamięć ) - zgadzam się z nim , szybko zapominają że byli tanią siłą roboczą i atutem w rękach rządzących przy ściąganiu firm zagranicznych .
Nie twierdzę że w obecnym rządzie nie ma odpowiedzialnych za poprzednie lata złego rządzenia , widzę jednak pewne zmiany i jako całość oceniam dość pozytywnie , nie ze wszystkim się zgadzam , ideałów nie ma .
Zdumiewa mnie Twoja wypowiedź o mediach , - (. media nie maja obowiazku przekazywac prawde, ) - to pozostawię bez komentarza .
Zacytuję tylko fragment z Etyki Dziennikarza --
Zawiera się w niej ogół norm i zasad określający zachowania i działania uważane za właściwe w pracy dziennikarza. Jej podstawowe założenia to: dążenie do prawdy, bezstronność i uczciwość .





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Kolkwicja niezalogowany
24 lutego 2020r. o 16:20
mafia PiS nagradza siebie za łamanie prawa naszymi pieniędzmi!!!!

https://wiadomosci.wp.pl/wysoka-nagroda-dla-szefowej-kancelarii-sejmu-wiemy-ile-dokladnie-dostala-6482089259067009a

Trzeba zatrzymać to złodziejstwo w maju raz na zawsze!!!!

pis-ancjum !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
24 lutego 2020r. o 16:57
M21W2 napisał(a): . Ty i jeszcze jeden komentator zamiast dyskusji o faktach i na argumenty opisujecie swoje urojenia odnośnie mojej osoby .

Zacytuję tylko fragment z Etyki Dziennikarza --
Zawiera się w niej ogół norm i zasad określający zachowania i działania uważane za właściwe w pracy dziennikarza. Jej podstawowe założenia to: dążenie do prawdy, bezstronność i uczciwość .







nie pired...l tu ''komentatorze-propagandzisto '' bzdur...

po pierwsze to ''imbecylu'' :] roisz sobie durnowate fantazje na mój temat i możesz robić sobie to nadal bo jak ty sam mi to ''powiewa'' (mowa nienawiści ? ) :]

po drugie łżesz jak najęty odnosząc się do dziennikarskiej etyki bo ani słowem nie napiszesz jak podstawowe jej prawa łamie pisowska tvkura

napisz tu gdzie ta twoja ''etyka'' w sprawie Senatora Grodzkiego?
gdzie ta ''etyka'' w pisowskich gębach pisowskich ''mediów'' które właśnie wbrew etyce dziennikarskiej już wydały ''wyrok'' na senatora zanim sprawa trafiła do sądu ...

więc jak to się ma do tego twojego ''cytatu''?
gdzie tu dążenie do prawdy czy bezstronność?

przypomnieć ci jak zasłaniano w tvkura serduszka WOŚP?

uczciwość?
przypomnieć ci jak ci twoi psedudodziennikarze'' bronili ostatnio ''gestu lichockiej""?

a na koniec duda....

jak to jest że dzisiaj zbiera się plenum KC pis w Jachrance a duda jedzie tam bez żadnego skrępowania z uśmieszkiem na ustach?

no to teraz pisz o tej ''bezstronności i uczciwości''

nie pamiętasz jak jeszcze niedawno ogłaszał jaki to on będzie ''apolityczny''?
a teraz co?...pędzi na spotkanie z prezesem ...
to jest prezydent?
prezydent ''wszystkich Polków''?

nie ...to jest prezydent pisowskiej ''kasty''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 lutego 2020r. o 17:52
M21W2 napisał(a): Fobiaczku , dla mnie bardzo ważnym tematem są losy polski i Polaków , wyżej oceniam rząd PiS-u , tytuł filmiku który wrzuciłem -( Co oni zrobili z Polską )- mówi wszystko i jest oparty na faktach . Ty i jeszcze jeden komentator zamiast dyskusji o faktach i na argumenty opisujecie swoje urojenia odnośnie mojej osoby .
Śmiech mnie ogarnia jak czytam - cytuję Ciebie -

- . jestes przedstawicielem grupy interesu i obojetnie w czyich rekach bedzie rzad, zawsze bedziesz stal po ich stronie bo przyczyniles sie do ich wychodowania. polska rzadza od 30 lat bolki, ktorym i ty jestes,

Wbij sobie raz na zawsze do głowy że jestem jednym z prawie dziesięciu milionów którzy dążyli do zmian w Polsce , nadrzędnym naszym celem była poprawa losu i bytu polskich rodzin .
W mojej ocenie dopiero ten rząd w jakimś stopniu spełnia to do czego dążyliśmy , nie mam złudzeń że w krótkim czasie są w stanie nadrobić stracone lata rządów liberałów i postkomunistów .
Neunan z PO powiedział - ( Polacy mają słabą pamięć ) - zgadzam się z nim , szybko zapominają że byli tanią siłą roboczą i atutem w rękach rządzących przy ściąganiu firm zagranicznych .
Nie twierdzę że w obecnym rządzie nie ma odpowiedzialnych za poprzednie lata złego rządzenia , widzę jednak pewne zmiany i jako całość oceniam dość pozytywnie , nie ze wszystkim się zgadzam , ideałów nie ma .
Zdumiewa mnie Twoja wypowiedź o mediach , - (. media nie maja obowiazku przekazywac prawde, ) - to pozostawię bez komentarza .
Zacytuję tylko fragment z Etyki Dziennikarza --
Zawiera się w niej ogół norm i zasad określający zachowania i działania uważane za właściwe w pracy dziennikarza. Jej podstawowe założenia to: dążenie do prawdy, bezstronność i uczciwość .


bolusiu, temat jest o pisie i moj linek byl o pisie ale z ciebe poryp. nie odnos sie do tego co pisze zanim nie wrzucisz na google "grupa interesu" bo nie wiesz o czym ja pisze a ja pisze o pisie i bolkach tak jak temat nakazuje.
wymien mi media, ktore przekazuja prawde. doopku wiadomosci sa tworzone przez 5 % mediow , ich etatowi dziennikarze lub prywatni, opracowuja materialy na zlecenie, ktore po nadaniu w macierzystych mediach, sa kopiowane przez media na calym swiecie i zywi sie nimi ciemnote. ty jako superciemniak tego nie widzisz i nie zobaczysz dlatego dla ciebie kazda dziennikarska szmira bedzie prawda oczywista. media nie maja zadnego obowiazku pisac prawde, media maja przyciagac, oglupiac odciagac od spraw waznych, media z tego zyja. dla przykladu, gdzie tutaj jest prawda? "Audi wymusiło pierwszeństwo przejazdu" albo tutaj "Kolejki jak za dawnych lat" jesli pokazana jest tylko jedna kolejka, gdzie sa pozostale?
jesli chodzi o ciebie to nic o tobie jeszcze nie napisalem bo nie jestes wart zadnej mojej literki. napisalem tylko abys sie nie podszywal za kogos kim nie jestes. nie przyczyniles sie do zadnych zmian w polsce bo byles za cienki bolek, rowniez nie zmieniles nic w boleslawcu. wklejasz jakis linek z peryferii i wyimaginowane zaslugi jesli nimi sa, przypisujesz sobie. wymachujesz 10 milionami a nie jestes w stanie wymienic kazdego z tych 10 milionow i przypisac mu zaslugi w obaleniu komuny, zmianie systemu i wprowadzeniu dobrobytu w boleslawcu.
wymien chociaz swoje zaslugi w poprawie zycia mieszkancow to pozostalych z 10 milionow mozesz sobie odpuscic.


Dopisane 24.02.2020r. o godz. 17:52:

bolus, wklejam specjalnie dla ciebie niektore tytuly z bolca a ty zaznacz mi, ktory tytul glosi prawde

Żądają zapłaty za pracę

Ogolił się na łyso dla Fundacji Rak n’Roll!

Osiedle Kwiatowe przeciw LGBTQ

Zardzewiała, niebezpieczna latarnia

Praca dla każdego - konsultantka Oriflame
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.