Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~Miętowy Tojeść niezalogowany
28 maja 2020r. o 13:37
Czy Qulawy startuje w wyborach prezydenckich NIE . Ale mnie nie dziwi że popierasz Rafalka wychowany jesteś przez jakiegoś ubeka czy innego komucha to normalne że popierasz Komuszego synka ja to rozumiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2020r. o 13:44
był jak piszesz ...tak jak jego serdecznym kolegą jest obecnie też komuch piotrowicz...

ale wiesz...to ''swoi'' a ci są zawsze ''kryształowi'' :]

jak dawny banaś a obecny szumowski ...
tyle że szumowski zapewne niedługo odejdzie ze stanowiska...

narobił się by zarobić i teraz kolejny koleś go zastąpi...

miesiąc temu szumowski ogłaszał że maseczek długo się nie pozbędziemy ...
chyba miał na myśli maseczki zakupione przez braciszka ale chyba się powiodło ,zostały sprzedane a więc można zdjąć rygor ich noszenia ...

ale spoko ...podejrzewam że za miesiąc ,może dwa kiedy nadejdzie kolejna dostawa wraz z nią ''wróci '' wirus i ...''od nowa Polska Ludowa'' :]

a co ze sprawą tego pisdzielskiego ,wrocławskiego złodzieja co to okradał kontenery a teraz handluje i maseczkami i środkami dezynfekcji?

cisza..

ale ja pamiętam pisdzielce...pamiętam ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
28 maja 2020r. o 13:47
Horus napisał(a): wreszcie może nastąpić jakaś ''dobra zmiana''

wiem...nie wszystkim się spodoba ...
a dla mnie?
czy to będzie zmiana na czerwone '' czy ''zielone'' jest obojętne ...
byle nie czarne lub powiedzmy , brunatne...;)


Najbardziej brunatni są czerwoni. Zieloni też są czerwoni, bo niczym się od czerwonych nie różnią (programowo). Zieloni są bardziej zabawni, bo czerwono-zielona euorposłanka Spurek wygaduje takie androny, że tylko się śmiać. Gorzej, że czerwoni (każdej maści) chcą te śmieszne pomysły wprowadzać w życie, a wtedy nie będzie śmiesznie, ale strasznie. Zmiana na zielonych czy czerwonych (którzy są najbardziej brunatni) nic nie zmieni, bo obecnie też rządzą czerwoni (trochę inaczej czerwoni, ale czerwoni - dlatego tak dobrze się tam odnajdują towarzysze z PZPR, elektorat czerwonych na nich głosuje, a naczelnik popiera czerwono-zielone pomysły Spurek z miłości do swojego kota).
Czerwono-zielono-brunatni mając wspólne poglądy nienawidzą też wspólnie Konfederacji i dlatego wspólnie z nią walczą. W Sejmie wszyscy czerwoni z PiS czy Lewicy, czy KO trzymają sztamę przeciw Konfederacji, bo Konfederacja to jedyni, którzy maja odmienne od nich, i nie czerwone, poglądy. Stosują przy tym starą metodę, kiedy złodziej krzyczy "łapaj złodzieja", żeby odwrócić uwagę od siebie. Stąd nazywanie Konfederacji faszystami, podczas gdy jako jedyni maja program antyfaszystowski i chcą ograniczenia roli państwa. Wszystkie inne partie realizują hasło Mussoliniego : „Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciw Państwu”. Mamy coraz więcej państwa w państwie, a to gorzej niż cukru w cukrze.
Tyle o kolorach na scenie politycznej, z pominięciem tęczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Tulipan niezalogowany
28 maja 2020r. o 13:54
Marcin Gortat jest zdruzgotany zbrodnią, jaka została popełniona w USA. Mowa tutaj o szokującym nagraniu, na którym widać, jak policjant udusił kolanem czarnoskórego mieszkańca Minneapolis George'a Floyda. Sprawą zainteresował się sam prezydent USA Donald Trump.

Floyd został zatrzymany przez policję w poniedziałek, kiedy to w sklepie spożywczym miał zapłacić fałszywym czekiem. W trakcie akcji jeden z policjantów, Derek Chauvin, przygniatał jego głowę kolanem. Po kilku minutach 46-latek przestał się ruszać. Na nagraniu z całego zajścia słychać, jak zatrzymany mówi: "Boli mnie szyja", "nie mogę oddychać, proszę" oraz "nie zabijaj mnie".



A w Polszy ,rok w zawieszeniu za usmażenie Stachowiaka ,bo wierzgał nogami jak go zabijali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
28 maja 2020r. o 14:00
Była agentka SB w jednym szeregu z Trzaskowskim .Kiedyś inwigilowała ks. Blachnickiego , dziś walczy z dyskryminacją . Czerwone Bydło aktualnie prowadzi szkolenia finansowane z budżetu Warszawy ,Rafałek sponsoruje jak organizować strajki nauczycieli , sędziów , aby wywołać bunt na kształt ukraińskiego Majdanu i obalić polski rząd. Do przeprowadzenia takiej akcji potrzebne są prawdziwe bojówki na kształt zachodnioeuropejskiej Antify .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
28 maja 2020r. o 14:11
~~Żółtawozielona Gynostemma napisał(a): Była agentka SB w jednym szeregu z Trzaskowskim .Kiedyś inwigilowała ks. Blachnickiego , dziś walczy z dyskryminacją . Czerwone Bydło aktualnie prowadzi szkolenia finansowane z budżetu Warszawy ,Rafałek sponsoruje jak organizować strajki nauczycieli , sędziów , aby wywołać bunt na kształt ukraińskiego Majdanu i obalić polski rząd. Do przeprowadzenia takiej akcji potrzebne są prawdziwe bojówki na kształt zachodnioeuropejskiej Antify .

PIS to dopiero czerwona zaraza ,Ty tych przekupnych złodziei nazywasz polskim rządem ?chyba ,że kradniesz rzem z nimi .Też chciałbym dostać 300 milionów od rządu .Tylko zmiana prezydenta może powstrzymać tą dojną zmianę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Tulipan niezalogowany
28 maja 2020r. o 14:14
~~Żółtawozielona Gynostemma napisał(a): Była agentka SB w jednym szeregu z Trzaskowskim .Kiedyś inwigilowała ks. Blachnickiego , dziś walczy z dyskryminacją . Czerwone Bydło aktualnie prowadzi szkolenia finansowane z budżetu Warszawy ,Rafałek sponsoruje jak organizować strajki nauczycieli , sędziów , aby wywołać bunt na kształt ukraińskiego Majdanu i obalić polski rząd. Do przeprowadzenia takiej akcji potrzebne są prawdziwe bojówki na kształt zachodnioeuropejskiej Antify .


Piotrowicz ,Piotrowicz ,Piotrowicz ,Balbina ,B,albina ,Wilfgang ,Czabański ,Karski ,Suski ,Pietrzak ,Kryha ,itd itd .
Matka dalej przy lesie ?. 5 dych czy więcej ?
Jak wy się nie boicie ,używa ją pół autostrady .
A potem co ,całuski dla wnuczka .tfu ,tfu.


To ja Suski ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
28 maja 2020r. o 14:23
W Platformie takich Piotrowiczów są setki . Wiec nie dziwi mnie ze wybieracie Platforme jako swoją partie matkę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.