Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
10 lipca 2020r. o 23:37
oto słowa pisdzielskiego wyborcy...:]
prawdziwy ''polak'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Maczek niezalogowany
10 lipca 2020r. o 23:56
Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP ;)
• - Wczoraj: - „Nie byłem posłem…, byłem, ale nie głosowałem za podniesieniem wieku emerytalnego…, głosowałem, ale…”
- Dziś: - „nie będzie podnoszenia wieku emerytalnego”
• - 13 lutego 2019: - w czasie prezydentury Trzaskowskiego w Warszawie zostały zdjęte tablice z nazwiskiem Lecha Kaczyńskiego.
- Dziś: - „Lech Kaczyński zasługuje na ulicę w stolicy”
• - Wczoraj: - „... przedstawię projekt ustawy o związkach partnerskich, (...) Partner może przysposobić zstępnego drugiego partnera”
- Dziś: - „Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe”
• - Wczoraj: - „Nie ma zgody na faszyzm w Warszawie” „Będziemy bronić Warszawy przed brunatnymi marszami ONR-u”
- Dziś: - „Marsz Niepodległości, (...) chętnie wezmę w nim udział”
• - Rafał Trzaskowski - obecny prezydent Warszawy, od 2017 r. wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, od 2020 r. wiceszef Platformy Obywatelskiej - vice Budka ;)
- Dziś: - „Nigdy działaczem politycznym nie byłem”
• - Rafał Trzaskowski: - „Najgorsze jest jak ktoś bez przerwy mija się z prawdą” :D
- Izabela Leszczyna o Rafale Trzaskowskim, swoim partyjnym kandydacie na Prezydenta: - "Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego" ;(
No i nie wiem. Śmiać się czy płakać?
Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP?
A może Szłapka mówi prawdę o Trzaskowskim?

Wraca historyczny podziałał:
Solidarność: Andrzej Gwiazda, Piotr Duda za DUDĄ
PZPR: Jerzy Urban, Leszek Miller, Cimoszewicz za TRZASKOWSKIM
https://wpolityce.pl/polityka/508726-gwiazda-program-dudy-to-realizacja-programu-solidarnosci
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1474478,solidarnosc-piotr-duda-andrzej-duda-emerytury-stazowe.html
https://otopress.pl/2020/07/06/jerzy-urban-murem-za-rafalem-trzaskowskim-jbac-pis/
https://wpolityce.pl/polityka/508579-trzej-czlonkowie-pzpr-promuja-trzaskowskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Sosna niezalogowany
10 lipca 2020r. o 23:58
~~Jasnobrązowa Sosna napisał(a):


Jak podkreślił prezydent, "jego żona zawsze stała przy jego boku i z godnością reprezentowała państwo". Według niego, "pierwsza dama była wszędzie tam - cicho i spokojnie, nie starając się błyszczeć w mediach - gdzie działy się ludzkie dramaty, gdzie ludzie cierpieli, czuli się osamotnieni, porzuceni, pogrążeni w troskach swoich dzieci".


:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 lipca 2020r. o 0:32
Horus napisał(a): oto słowa pisdzielskiego wyborcy...:]
prawdziwy ''polak'' :]

[img=1594420307_fqxzrkx.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Kosaciec niezalogowany
11 lipca 2020r. o 4:07
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): oto słowa pisdzielskiego wyborcy...:]
prawdziwy ''polak'' :]

[img=1594420307_fqxzrkx.jpg]



Korniszon ,jak odpowiedziałeś na to pytanie zadane przez KONFEDERATA ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Ostróżka niezalogowany
23 lipca 2020r. o 15:46
Wybory się zakończyły już nie muszą kłamać ciekawe co jeszcze wypłynie.No pisowcy zakasać rękawy i wypracować środki na pokrycie strat poczty polskiej bo przecież ci wszechwiedzący i zarządzający naszym krajem nie pokryją ich z własnej kieszeni.Hipokryci i kłamcy do budy precz z pis-em.A wy emeryci którzy głosowaliście i daliście się nabrać propagandzie pis-u zastanówcie się kiedy mówili prawdę i jak za nic mieli wasze bezpieczeństwo i zdrowie byliście tylko mięsem armatni tylko i wyłacznie do postawienie krzyżyka na .... .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 lipca 2020r. o 15:57
hahaha...
emeryci rozpakowują spakowane wcześniej walizy bo mieli obiecane jakieś ''bony'' a tu du-pa...:]

teraz nawet ''trzynasteczki '' są zagrożone...

co teraz?...do urn...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnoszary Bluszcz niezalogowany
23 lipca 2020r. o 16:19
42% PIS POmyleni 23% Dotarło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza