Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szarobrunatny Bluszczyk niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 22:39
Horus napisał(a): boi?
raczej brzydzę ...:]


tak tak :D cienki bolek w necie tylko taki chojrak hahahahahha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Motylek niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 22:39
~~Grafitowa Kalia napisał(a): Już dziś nie za jakiś czas mamy państwo plusów i innych grantów .policję polityczną zakłamanych popaprańców mackwacza. Pomyślcie co się stało jak niejaki adolf doszedł do władzy - fizycznie likwidowano umysłowo chorych,homoseksualistów i ludzi przeciwnych władzy. Bo tak to się zaczyna a jak się skończyło?

A do czego to zmierza?
Policja została oskarżono o złamanie zasad przy aresztowaniu Panio/Pana Michała/Margot.
Aresztowany użalał się, że powinien/nna być rewidowany/na przez kobietę ponieważ czuje się kobietą.
Policjant miał wyjaśnić, że wszystko jest w porządku bo w trakcie rewizji też czuł się kobietą ;)
Jeśli to prawda to należy mu się tytuł „Człowieka Roku”.
A na poważnie. Co obrazuje ten prawdziwy/zmyślony przypadek?
Ano to, że zmierzamy do stanu, w którym obowiązuje tylko jedna zasada, tj: nie ma żadnych zasad :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2020r. o 22:44
jego ''cwaniactwo'' zostało zgaszone już kiedyś przez sędziego...

za to co wypisywał przepraszał tutaj przez okrąglutki tydzień...;)
niczego się nie nauczył?
teraz bardziej zaboli ...
to było piękne kiedy przygaszonym głosikiem próbował coś tam tłumaczyć a już na wstępie sędzia go zgasił ...:]

tak się kończą pokazy chamstwa i ''kozaczenie'' :]


Dopisane 10.08.2020r. o godz. 22:44:

~~Szarobrunatny Bluszczyk napisał(a):
Horus napisał(a): boi?
raczej brzydzę ...:]


tak tak :D cienki bolek w necie tylko taki chojrak hahahahahha


:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 sierpnia 2020r. o 22:45
~~Szarobrunatny Bluszczyk napisał(a): on się ciebie boi Pannazdzieckiem :D :'D nie zgodzi się


Wiem :D

Równie dobrze zamiast się mną brzydzić , mógłbyś nie tolerować mego światopoglądu Głupia Papugo . Ja wiem , że Stwórca jest i nie potrzebuję naukowych dowodów . Ty wiesz , że Stwórcy nie ma ... bo w TVN tak mówią ? . Koronaświrusa też nie ma i co Ty na to , nadal brzydzisz się prawdą ? A TVN mówią , że jest :D Neomarksizm , już tak Ci namieszał w tym siwym łbie , że być może tylko ksiądz z Ruszowa jeszcze Cię utuli i reszta pedofilii . Wszak od lat dbasz o interesy propagując zachowania.

To klasyczny tchórz , pewnie w maseczce po... pierdala nawet do kibla , żeby klamki nie upaskudzić po drugiej lampce wina :D

Przed sądem to broni Cię toga , w realu tylko nogi i ręce. BOCHATERZE :D

Dobra starczy tej kretyńskiej dysputy z de... bilem .

Oczywiście , ostatnie zdanie nie do Ciebie Bluszczyk :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2020r. o 22:57
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Szarobrunatny Bluszczyk napisał(a): on się ciebie boi Pannazdzieckiem :D :'D nie zgodzi się




Przed sądem to broni Cię toga , w realu tylko nogi i ręce. BOCHATERZE :D

)


toga nie mnie broniła tylko ciebie ukarała ...hahaha
w realu to leciałeś do mnie z wyciągniętą ręką na korytarzu sądowym i co?

podałem?

nie ..bo jak wcześniej napisałem - brzydzę się tobą ...:]
i niech ci to wystarczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 sierpnia 2020r. o 23:03
~~Srebrnoszara Inkarwilla napisał(a):
~~Szarobrunatny Bluszczyk napisał(a): on się ciebie boi Pannazdzieckiem :D :'D nie zgodzi się

Ja już widziałem takich cwaniaczków jak Panna ,najpierw prowokuje a później mówi uderz jestem dobrze ubezpieczony i nadstawia mordę .Miałem taki przypadek tydzień temu .


Twoja diagnoza Inkarwilia jest o kant dupy potłuc. Nigdy nikogo się nie bałem , ale też unikałem spięć. Mam pięćdziesiąt cztery lata długiego , ciężkiego życia za sobą i śmierci się nie boję . Janusz mógłby mi połamać kręgosłup face to face , ale nie moralny :D Unikam od pewnego czasu , jak diabeł święconej wody. Nie prowokuje Janusza . Dzisiejszy wieczór to prowokacja ze strony Janusza . Nota bene Skornika z pod tyldy prowokuje nieustannie , taki qurewski charakter :)

Odnośnie ubezpieczenia , na emeryturę nie liczę . Własnym potem zarabiam na egzystencję i w dupie mam " tubezpieczenia " , jak pisał Hrabia Pratchet w " Dobrym Omenie " . Ale Ty oczywiście nie czytałeś / aś więc nie mamy o czym gadać :)

Dobranoc mówi cham i prostak :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 sierpnia 2020r. o 6:06
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Srebrnoszara Inkarwilla napisał(a):
~~Szarobrunatny Bluszczyk napisał(a): on się ciebie boi Pannazdzieckiem :D :'D nie zgodzi się

Ja już widziałem takich cwaniaczków jak Panna ,najpierw prowokuje a później mówi uderz jestem dobrze ubezpieczony i nadstawia mordę .Miałem taki przypadek tydzień temu .


Twoja diagnoza Inkarwilia jest o kant dupy potłuc.

Unikam od pewnego czasu , jak diabeł święconej wody. Nie prowokuje Janusza . Dzisiejszy wieczór to prowokacja ze strony Janusza . Nota bene Skornika z pod tyldy prowokuje nieustannie , taki qurewski charakter :)



to co pisze Inkarwilia jest trafne... stąd ta śmieszna reakcja ''pokrzywdzonego'' :]

unikasz Janusza jak diabeł święconej?
i słusznie ...wreszcie dotarło do ciebie to o co prosiłem cię całymi miesiącami ...

tyle ze dotarło do ciebie za późno i po tym jak wielokrotnie ,ponownie mnie chamie obrażałeś ...
wiec teraz możesz mnie ''unikać'' bo to juz niczego nie zmieni...

co?...liczysz na to że ot tak -pstryknę palcem i zapomnę?
że będziesz bezkarnie mnie tu obrażał ,wyzywał i będziesz wchodził w moje prywatne sprawy bezkarnie?

otóż nie ...
jesteś głupcem który przez te swoje wszystkie wymienione lata niewiele się nauczył a najpoważniejsze braki masz we współżyciu społecznym
w odróżnieniu do ''współżycia'' krótkotrwałego zresztą opłacanego...:]
ale to szczegół...

to ty głupcze pisałeś do mnie że ''będziesz mnie gnębił i nie odpuścisz''

zaprzeczysz ? :]
co się więc stało ze nagle odpuściłeś?
dostałeś wezwanie? :]...dostrzegłeś że zrobiłem to co ci obiecałem?
teraz jedyne co możesz to grać na litość...:]

zlitowałem się raz nad tobą ...drugiego razu nie będzie ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 sierpnia 2020r. o 6:21
''Sebastian Kaleta mówił dziś, że jeśli na Michała Sz. ma mówić "Margot", to na niego można mówić "Loretta".


Sebastian "Loretta" Kaleta ?

ładnie...hahaha
fotka też śliczna...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.