Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jasnofioletowy Kroplik niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 17:43
myślałem, że wiesz wszystko... również o "policji politycznej", "masowych protestach", "zniewolonym narodzie" i jaki to raj na ziemi mieliśmy przed rządami PISu. Ale słonko świeci... rozumiem. Masowe protesty trzeba odłożyć na później i plecki poopalać. Obalanie faszyzmu może poczekać.

A o kobiety nie będę Cie pytał. Różne ploty tu krążą. Wolę nie wchodzić z deszczu pod rynnę ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 sierpnia 2020r. o 17:53
~~Jasnofioletowy Kroplik napisał(a): myślałem, że wiesz wszystko... również o "policji politycznej", "masowych protestach", "zniewolonym narodzie" i jaki to raj na ziemi mieliśmy przed rządami PISu. Ale słonko świeci... rozumiem. Masowe protesty trzeba odłożyć na później i plecki poopalać. Obalanie faszyzmu może poczekać.

A o kobiety nie będę Cie pytał. Różne ploty tu krążą. Wolę nie wchodzić z deszczu pod rynnę ;)



no ...wreszcie coś do ciebie dotarło...

wszystko ma swój czas...
zarówno pisanie o metodach ''bojówek'' wprost przeniesionych z Berlina lat 30-ych jak i o ''zniewolonym narodzie'' :]
słusznie zresztą to zauważyłeś ...

słoneczko dzisiaj mikre ale i tak nie miałem na to czasu...
nie pytasz o kobiety?
i słusznie ...no chyba że lubisz się wpieprzać w czyjeś prywatne sprawy...
jest tu taki jeden co w tym bryluje...:]


Dopisane 11.08.2020r. o godz. 17:53:

~~Jasnofioletowy Kroplik napisał(a): myślałem, że wiesz wszystko... również o "policji politycznej", "masowych protestach", "zniewolonym narodzie" i jaki to raj na ziemi mieliśmy przed rządami PISu. Ale słonko świeci... rozumiem. Masowe protesty trzeba odłożyć na później i plecki poopalać. Obalanie faszyzmu może poczekać.

A o kobiety nie będę Cie pytał. Różne ploty tu krążą. Wolę nie wchodzić z deszczu pod rynnę ;)



no ...wreszcie coś do ciebie dotarło...

wszystko ma swój czas...
zarówno pisanie o metodach ''bojówek'' wprost przeniesionych z Berlina lat 30-ych jak i o ''zniewolonym narodzie'' :]
słusznie zresztą to zauważyłeś ...

słoneczko dzisiaj mikre ale i tak nie miałem na to czasu...
nie pytasz o kobiety?
i słusznie ...no chyba że lubisz się wpieprzać w czyjeś prywatne sprawy...
jest tu taki jeden co w tym bryluje...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Bluszczyk niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 17:59
Horus napisał(a): może za Gomółki?
sprawdź...


Gomułki , baranie :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kroplik niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 18:02
Ja nic nie zauważyłem, Ty wszystko zauważyłeś. Ja żyje w niewiedzy, pod PISowskim butem.

PS. Szkoda, że kiedyś internetu nie było. Może niedoszły malarz pod naporem "internetowych rewolucjonistów" by ustąpił. No ale... słowo przecie potężniejsze od miecza. Dzisiaj piszesz, jutro się opalasz i cyk, order na pierś za odwagę i heroiczną walkę z ciemiężycielem narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Karagana niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 18:14
~~Szarobrunatny Bluszczyk napisał(a):
Horus napisał(a): może za Gomółki?
sprawdź...


Gomułki , baranie :D :D


Korniszon ,ty ręczny wyrobniku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Bluszczyk niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 18:20
sam jesteś korniszonem :D :D :D "Gomółka" hahahahahha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Karagana niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 18:42
Ty PISowski waligrucho. A bo to jeden Gomułka na świecie. Da Buk , ukończysz 8 klas ,to może ci się rozjaśni pod deklem.
Starzy dalej chleją za wasze 500 plus?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Bluszczyk niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 18:45
Horus "Gomółka" hahahahaha :D;D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza