Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

20886
#Jurko61 nieaktywny
1 lutego 2021r. o 21:28
Jaroslaw. Tajemnice Kaczynskiego to wyjatkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. Dotychczas zadna postac polskiego zycia publicznego nie doczekala sie biografii, która w tak doglebny sposób analizuje przeszlosc, korzenie, relacje rodzinne i wychowanie. Tak opracowana biografia pozwala czytelnikom zrozumiec kwestie, które uksztaltowaly jej bohatera, zdeterminowaly jego zachowania i sposób, w jaki wypelnia on swoje zyciowe role. W ten sposób ksiazka Krzymowskiego wpisuje sie w bardzo popularny na Zachodzie nurt biografii poswieconych glównie zyciu rodzinnemu i osobistemu, i pokazaniu ich wplywu na dzialalnosc polityczna bohatera.

To opowiesc o milosci do mamy, dla której byl gotów do najwiekszych poswiecen. Ale tez o zemscie, potrzebie dominacji i sile przywództwa. O trudnych relacjach z tata, którego jest lustrzanym odbiciem. O smierci brata, po której umarla czesc jego samego - opowiada Michal Krzymowski. - Mój bohater jest, jak my wszyscy, czlowiekiem pelnym tajemnic i sprzecznosci. Z jednej strony to charyzmatyczny przywódca ,inteligentny strateg ,pewien swoich przekonan, a z drugiej to czlowiek czuly, teskniacy za akceptacja, ale uciekajacy w samotnosc - mówi Michal Krzymowski.[img=1612211323_cqtwq85.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatny Modrzew niezalogowany
1 lutego 2021r. o 21:32
Ciekawe ,dzięki że dałeś cynk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 lutego 2021r. o 21:37
czy jakbyś komuś zlecił napisanie książki o sobie to była by to książka prawdziwa ?
nie była by taka bo napisano by tylko to co sam byś chciał ujawnić a i jam autor nie zadawałby trudnych pytań ...;)

podobnie jest z książką co ma w tytule coś o drugiej stronie medalu...

nie pamiętam autora zresztą tej książki nie czytałem chociaż miałem ją w ręku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatny Modrzew niezalogowany
1 lutego 2021r. o 21:39
Dziwne i łapy Ci nie odpadły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 lutego 2021r. o 21:55
jak widzisz klikam w klawiszki a więc nie...:)[img=1612212901_kxk7mga.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Nagietek niezalogowany
1 lutego 2021r. o 22:02
Jurko61 napisał(a): Jaroslaw. Tajemnice Kaczynskiego to wyjatkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. Dotychczas zadna postac polskiego zycia publicznego nie doczekala sie biografii, która w tak doglebny sposób analizuje przeszlosc, korzenie, relacje rodzinne i wychowanie. Tak opracowana biografia pozwala czytelnikom zrozumiec kwestie, które uksztaltowaly jej bohatera, zdeterminowaly jego zachowania i sposób, w jaki wypelnia on swoje zyciowe role. W ten sposób ksiazka Krzymowskiego wpisuje sie w bardzo popularny na Zachodzie nurt biografii poswieconych glównie zyciu rodzinnemu i osobistemu, i pokazaniu ich wplywu na dzialalnosc polityczna bohatera.

To opowiesc o milosci do mamy, dla której byl gotów do najwiekszych poswiecen. Ale tez o zemscie, potrzebie dominacji i sile przywództwa. O trudnych relacjach z tata, którego jest lustrzanym odbiciem. O smierci brata, po której umarla czesc jego samego - opowiada Michal Krzymowski. - Mój bohater jest, jak my wszyscy, czlowiekiem pelnym tajemnic i sprzecznosci. Z jednej strony to charyzmatyczny przywódca ,inteligentny strateg ,pewien swoich przekonan, a z drugiej to czlowiek czuly, teskniacy za akceptacja, ale uciekajacy w samotnosc - mówi Michal Krzymowski.[img=1612211323_cqtwq85.jpg]


Aż mnie zachęciłeś do kupna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatny Modrzew niezalogowany
1 lutego 2021r. o 22:06
Ja bym poszedł dalej ,i tą książkę dopisał do lektur obowiązkowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 lutego 2021r. o 22:11
i Biblię ...

tak tu wiele krzewinia ''miłości bliźniego'' ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza