Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
2 lutego 2021r. o 9:57
~Łososiowa Smagliczka napisał(a): Całe swoje życie poświęcił dla Polski, dla tego żeby Polakom żyło się godnie w swoim kraju z którego będą dumni i za to ma mój szacunek.


Dawno się tak nie usmiałem... To podpbnie jak Adolf, tylko że tem chociaż sobie pobzykał... Nie kota... Najwyraźniej temu myli się kot z kociakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Czarny niezalogowany
2 lutego 2021r. o 10:10
~Łososiowa Smagliczka napisał(a): Tak tymi fejkami (prezes zaszczepił się 27 grudnia) to dobrze wszystko wyjaśniasz.
Poszukaj prawdy bo ile można się grzebać w kłamstwie.

ŻE tak wejdę w słowo ,prezesunio z mównicy sejmowej powiedział "zamordowaliście mojego brata zdradzieckie mordy "
TO jest prawda czy kłamstwo???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielony Osteospermum niezalogowany
2 lutego 2021r. o 10:12
Może i tak,ale weź i porównaj co ma Jarosław- willa ruina. A co mają główni złodzieje z PO -Sikorski Gnida Dworska,Tusk szkoda pisać na koncie pewnie jakieś miliony. Rostkowski pieniędzy niema i nie bedzie . Szkoda pisać sami złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 lutego 2021r. o 11:15
oj zrobi z nimi Tusk porządek jak wróci...oj zrobi...:]

ruszą trybunały ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiała Begonia niezalogowany
2 lutego 2021r. o 11:24
To kiedy ten pasożyt ma wrócić. Masz jakiś cynk od Graśa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 lutego 2021r. o 11:38
~Szarawozielony Osteospermum napisał(a): Może i tak,ale weź i porównaj co ma Jarosław- willa ruina. A co mają główni złodzieje z PO -Sikorski Gnida Dworska,Tusk szkoda pisać na koncie pewnie jakieś miliony. Rostkowski pieniędzy niema i nie bedzie . Szkoda pisać sami złodzieje.


To czemu Jarosła Willa Ruina, czy jak on tam ma, od tylu lat nie potrafi zamknąć tych złodziei?

Ja wiem. Na początku tłumaczono to trwającymi audytami, potem że w prokuratura to nie sąd, procedury trwają, potem że sądy są PeOwskie.

Złodzieje, mordercy i inne kanalie... Żeby przez tyle lat, nawet jednej "grubej ryby" nie zamknąć ... to trzeba być nieudolnym... albo mieć w tym interes żeby ich nie zamykać :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiała Begonia niezalogowany
2 lutego 2021r. o 11:45
Sławeczek siedzi. Przecież dobrze wiesz kto jest w sądach, same komusze towarzystwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Słonecznik niezalogowany
2 lutego 2021r. o 11:47
kaczyński ponosi całkowitą odpowiedzialność za demolkę Polki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.