Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ja niezalogowany
29 listopada 2022r. o 20:28
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
29 listopada 2022r. o 20:43
Znowu mamy dowody na dbałość naszego rządu i PiS-u ( szczególnie pana Prezesa Kaczyńskiego) o nas obywateli ( narodu). Nadal potwierdza się to że pan Prezes jest politykiem przewidującym o nieomylnym. Prezes jest naszym idolem, bóstwem i słoneczkiem (na nieboskłonie). PiS zawsze będzie miał mój głos (nasze głosy). Teraz i zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
29 listopada 2022r. o 20:57
~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Znowu mamy dowody na dbałość naszego rządu i PiS-u ( szczególnie pana Prezesa Kaczyńskiego) o nas obywateli ( narodu). Nadal potwierdza się to że pan Prezes jest politykiem przewidującym o nieomylnym. Prezes jest naszym idolem, bóstwem i słoneczkiem (na nieboskłonie). PiS zawsze będzie miał mój głos (nasze głosy). Teraz i zawsze.


Przekonałeś mnie, głosuję na PiS

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucyna Tuleya ciotka z SB niezalogowany
29 listopada 2022r. o 21:00
Qurwa Farezeusza też . Właśnie robi mi loda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PAP niezalogowany
29 listopada 2022r. o 21:31
"To z resztą śmieszne, że źródłem nieszczęść świata tak często bywają ludzie niskiego wzrostu, o wiele energiczniejsi i bardziej kłótliwi niż wysocy".
Erich Maria Remarque.
Na zachodzie bez zmian.
Wizjoner.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:55
~~Lucyna Tuleya ciotka z SB napisał(a): Qurwa Farezeusza też . Właśnie robi mi loda .

Lucynka jak można Ci robić loda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fanatyk Chin niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:56
~~IV rozbiór Polski napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/wladza-sie-cofa-wiec-tuleya-ma-wrocic-do-pracy-to-jednak-nie-przelom-6839184931879776a

Dlaczego ziobro jeszcze jest na wolnośći?









Bo kremlowi wciskają mu ruble
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
29 listopada 2022r. o 23:22
~~Wyborca peło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Znowu mamy dowody na dbałość naszego rządu i PiS-u ( szczególnie pana Prezesa Kaczyńskiego) o nas obywateli ( narodu). Nadal potwierdza się to że pan Prezes jest politykiem przewidującym o nieomylnym. Prezes jest naszym idolem, bóstwem i słoneczkiem (na nieboskłonie). PiS zawsze będzie miał mój głos (nasze głosy). Teraz i zawsze.


Przekonałeś mnie, głosuję na PiS

Brawo PiS

Cieszę się bardzo że choć jednego niedowiarka przekonałem. Teraz z czystym sumieniem mogę zameldować " Panie Prezesie , melduję że zdobyłem jeszcze jednego zwolennika PiS-u".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza