Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kawowa Mięta niezalogowany
29 listopada 2022r. o 19:22
~~Kot Jinks napisał(a): Słyszałem że Donek boi się tylko kota:)
Tak?


A Yogi Bubu. Tak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Niezapominajka niezalogowany
29 listopada 2022r. o 19:33
https://wolnosc.tv/agnieszka-wolska-rfn-wycofuje-sie-z-przymusu-szprycy-sukces-filmu-umarl-nagle/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Ostróżka niezalogowany
29 listopada 2022r. o 19:33
~~Iliowobłękitna Tawułka napisał(a): chcesz 13, 14-kę głosuj na PIS


I węgiel po 4 , a inflację z 20. Szczęście że karakan już w końcówce ,było by wesoło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
29 listopada 2022r. o 20:28
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
29 listopada 2022r. o 20:43
Znowu mamy dowody na dbałość naszego rządu i PiS-u ( szczególnie pana Prezesa Kaczyńskiego) o nas obywateli ( narodu). Nadal potwierdza się to że pan Prezes jest politykiem przewidującym o nieomylnym. Prezes jest naszym idolem, bóstwem i słoneczkiem (na nieboskłonie). PiS zawsze będzie miał mój głos (nasze głosy). Teraz i zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
29 listopada 2022r. o 20:57
~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Znowu mamy dowody na dbałość naszego rządu i PiS-u ( szczególnie pana Prezesa Kaczyńskiego) o nas obywateli ( narodu). Nadal potwierdza się to że pan Prezes jest politykiem przewidującym o nieomylnym. Prezes jest naszym idolem, bóstwem i słoneczkiem (na nieboskłonie). PiS zawsze będzie miał mój głos (nasze głosy). Teraz i zawsze.


Przekonałeś mnie, głosuję na PiS

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucyna Tuleya ciotka z SB niezalogowany
29 listopada 2022r. o 21:00
Qurwa Farezeusza też . Właśnie robi mi loda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PAP niezalogowany
29 listopada 2022r. o 21:31
"To z resztą śmieszne, że źródłem nieszczęść świata tak często bywają ludzie niskiego wzrostu, o wiele energiczniejsi i bardziej kłótliwi niż wysocy".
Erich Maria Remarque.
Na zachodzie bez zmian.
Wizjoner.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.