Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Wodzirej niezalogowany
30 listopada 2022r. o 8:40
Sam chciał komisji, a teraz chodzi i płacze że na niego polują, hehehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
30 listopada 2022r. o 8:59
~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca peło napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Znowu mamy dowody na dbałość naszego rządu i PiS-u ( szczególnie pana Prezesa Kaczyńskiego) o nas obywateli ( narodu). Nadal potwierdza się to że pan Prezes jest politykiem przewidującym o nieomylnym. Prezes jest naszym idolem, bóstwem i słoneczkiem (na nieboskłonie). PiS zawsze będzie miał mój głos (nasze głosy). Teraz i zawsze.


Przekonałeś mnie, głosuję na PiS

Brawo PiS
Cieszę się bardzo że choć jednego niedowiarka przekonałem. Teraz z czystym sumieniem mogę zameldować " Panie Prezesie , melduję że zdobyłem jeszcze jednego zwolennika PiS-u".

Teraz jest nas już więcej. Dążymy do zwycięstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielokrotny wyborca peło niezalogowany
30 listopada 2022r. o 9:04
Ja też teraz właśnie się właśnie cieszę:D Już się cieszę na trzecią kadencję PiS-u:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danke Deutschland niezalogowany
30 listopada 2022r. o 10:39
~~Ja prdl-e napisał(a): Miliardów od UE nie bierzemy, bo paru gości z poparciem 0,7% nie pozwala. Patriotów od Niemców nie weźmiemy, bo czasem Zenek z Podkarpacia sobie pomyśli, że potrzebujemy niemieckiej pomocy, obrazi się i nie zagłosuje. Tak wygląda teraz nasz kraj rządzony przez durniów, którzy dotarli na szczyt swoich możliwości, dzięki nic nie wartej hołocie Tak wyglądają rządy strachu przed sondażowymi słupkami.

Nie ma kasy z kpo bo tacy jak:
roza fon pancerfaust,bińkoska,biedaronie,cimohy i inne mielery dwoili/troili się aby tej kasy nie było
a teraz winą obarczają zjednoczoną prawicę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
30 listopada 2022r. o 13:38
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-kowalski-z-nagana-pojawil-sie-na-komisji-obrazal-haniebnymi-,nId,6443645

Dlaczego kowalski nie jest jeszcze w pasiakach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
30 listopada 2022r. o 13:50
~~IV rozbiór Polski napisał(a): https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-kowalski-z-nagana-pojawil-sie-na-komisji-obrazal-haniebnymi-,nId,6443645

Dlaczego kowalski nie jest jeszcze w pasiakach ?


No właśnie, co ty jeszcze tu robisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Social Changes niezalogowany
30 listopada 2022r. o 14:08
No najnowsze notowania . PIS ma już 40% POparcia . Faryzeusz pęka z dumy . Zadowolony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
30 listopada 2022r. o 14:54
~~Social Changes napisał(a): No najnowsze notowania . PIS ma już 40% POparcia . Faryzeusz pęka z dumy . Zadowolony .


Dzisiejsze notowania dają PISowi 90% poparcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.