Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy szczegóły tragedii
~~xxx niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 12:49
Na zdjęciu w końcu widać dzielnicowego z tego terenu w akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 14:25
Szkoda młodego życia. Biedna dziewczyna, współczuję jej, i rodzinie Bartka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~feel niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 16:07
Dla rodziny Bartka szczere wyrazy współczucia....a dla dziewczyny która go ratowała....pamiętaj to nie jest twoja wina...nie obwiniaj się....ratowałaś go....pamiętaj o tym...trzymaj się...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 19:15
Wyrazy współczucia rodzinie niechciała bym być na miejscu rodziców.Tylko współczuć .Jeszcze raz wyrazy wspłczucia dla rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama,. niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 20:49
Również szczere współczucie dla rodziców i rodziny..Trzymajcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 21:24
Wyrazy współczucia dla rodziców i dziewczyny.
Pojechać nad wodę razem i nie wrócić- masakra :(
Dziewczyno trzymaj się !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 23:20
To nie jest zmyślone moi drodzy. To ja jestem tą dziewczyną i mogę wam potwierdzić że tak naprawdę było, może i wydaje się to nierealne, ale gdybyście wy przez to przechodzili i byli w takiej sytuacji to byście inaczej myśleli. Chce dodać jeszcze, ze z tej czwórki nikt nie potrafił dobrze pływać nawet ja, ale mimo tego trzeba robić co się da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 23:48
Pomogłaś na miarę swoich możliwości, to wystarczy.
Dziękujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza