Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcesz legalnie latać dronem?
~~klucznick niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 13:46
1700 zł to jakiś absurd powietrzny,latam bez zadnych zezwolen i ubezpieczen,kiedyś wpadłem do sąsiada coś tam munapsułem ,dzony joker 70 l załatwił sprawę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dzony joker 70 l niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 14:30
~~klucznick napisał(a): 1700 zł to jakiś absurd powietrzny,latam bez zadnych zezwolen i ubezpieczen,kiedyś wpadłem do sąsiada coś tam munapsułem ,dzony joker 70 l załatwił sprawę


Mondrego to miło poczytać .Klucznik pisz więcej ,zostań redaktorem Bolca.Młody już nie jesteś ale masz w swym piórze to ,,coś "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 sierpnia 2017r. o 14:35
Przeciez nikt nie ma przymusu latania dronem ani tym bardziej zapisywania sie na to szkolenie. Kto chce ten sie zapisze, reszta moze sobie tutaj narzekac na forum:)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2017r. o 14:46
Ktoś od was ,emem, z Bolec.info jest po takim szkoleniu, czasem macie zdjęcia z drona ? Uważasz, że jest ono niezbędne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 15:21
z której strony się do niego wsiada?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POlak niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 15:42
ale tanio ? ja sie zapisuje , okazja ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 17:26
Na całym świecie są takie kursy i obowiązek posiadania uprawnień na drony. W Polsce jest to najmniej przestrzegane.każdy lot komercyjny (czyli taki gdzie robisz foto lub film i to nie koniecznie za pieniądze) jest zobligowany do posiadania uprawnień , OC i badań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 7:58
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Po drugie to OC - to jest naganianie klientów firmom ubezpieczeniowym.
Jadąc rowerem można w kogoś wjechać i połamać mu kości a dla rowerów OC nie ma.

No toś qrde wymyślił. Podchwycą teraz Twój pomysł i każą nam płacić OC za rower ;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza