Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straszy w centrum miasta
~~ niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 16:12
Czy ktoś widział gdzieś w Polsce taki przypadek?

Miasto 40 tysięczne, a w środku, niemal w centrum taki zonk. I to od tylu lat!

No, jeżeli gdzieś są takie zjawiska, to piszcie.

Może Bolesławiec nie jest odosobniony. A to trend ogólnonarodowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jjj niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 16:23
Strach chodzić wieczorem przez ten plac!!! A w dzień nawet nie ma gdzie się schować przed deszczem i słońcem. A Pan co pilnuje parkingu i pobiera opłaty za parkowanie (parę razy dałem pieniądze a nie otrzymałem wydruku,to raczej pieniądze nie idą do kasy tylko lądują u Pana w kieszeni) .Pan również załatwia swoje potrzeby w krzakach. Wstyd dla tego Pana że jego pracodawca nawet nie postawi toalety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
4 sierpnia 2017r. o 16:32
Mam pytanie za 100punktów : kto i na jakiej podstawie pobiera opłatę za parkowanie na tym placu, jezeli właściciel jest nieosiągalny i nie płaci miastu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~auto niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 16:33
czyli od dzis bede sobie tam parkowal za darmo bo te oplty sa pobierane bezprawnie ( wiem wiem plac nie jest moj to nie moge parkowac)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 16:36
A jest takie miasto jak Lubin gdzie na środku rynku była dziura akurat teraz jest w remoncie ale około 10 lat nic tam nie był. Ale jeśli chodzi o Bolesławiec średnia wizytówka... A Pan który lata tam po parkingu to jest straszny... Kilka razy widziałam jak sika w krzakach a później brał pieniądze.. fuuu... Nie jeżdżę tam aby nie mieć takie sytuacji obrzydliwo. A raz upomniałam się o paragon to popatrzył i powiedział że nie ma przy sobie... To najpierw wybija się paragon a później bierze się pieniądze !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 17:01
"Organy ścigania, policja, straż miejsca nie reagują, bo to teren prywatny."

A czyj jest chodnik wokół placu? Miasto może postawić tam znaki bo wszystko przylega do ulic.
Zakaz postoju, zakaz skrętu w prawo/lewo, (przy dzikim wjeździe na plac), zakaz wjazdu , mandat za nie trzymanie porządku (mieszkańcy miasta taki otrzymują jak nie odśnieżą chodnika przed 7 rano :D), mandat za zły stan techniczny placu, podatek za deszczówkę, podatek na wywóz śmieci (plac jest używany).
Jeżeli firma ma gdzieś co tam się dzieje to o zakaz poruszania się na pewno się nie obrazi.

Miasto i policja nic nie może??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jorg niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 18:06
Ale się uwzieliście na tego wieczystego użytkownika .Co komu przeszkadza prowizoryczny dworzec ,lepiej niech pasażerowie wsiadają i wysiadają no własnie gdzie?
Młodzież szkolna ma blisko i mieszkańcy pobliskich miejscowości dojeżdżający busami też mają blisko .Wszystkim pasuje a kilku piszącym tutaj nie . Prowizorki są najtrwalsze.
Pan który sika w plenerze to swoisty folklor. ;)
Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 20:44
assassin napisał(a): Mam pytanie za 100punktów : kto i na jakiej podstawie pobiera opłatę za parkowanie na tym placu, jezeli właściciel jest nieosiągalny i nie płaci miastu ?


miałam zadać to samo pytanie- jakim prawem jest tam parking płatny????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.