Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Centrum Nowogrodźca rozkopane
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 8:12
będą stały niewzruszone
jak słup soli ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 8:27
Znowu napadły cię megalomańskie marzenia.

Zapewniam. Przerost dużej formy na małą treścią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 11:16
Megalomania – skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości.

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 11:17
~~ napisał(a): Megalomania – skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości.

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym


Cytuję za poczciwą i jakże pomocną Wikipedią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seba niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 12:12
A dla mnie super. :) kolejny budynek w centrum Nowogrodźca świadczy o tym, że miasto się rozwija. A wam nigdy nie dogodzi, bo potraficie tylko gadać, a bo to fontanna źle powinien domy budować, jak się buduje to, źle bo dziurawe drogi najlepiej dostępu do morza jeszcze zaządajcie, masakra brak słów ciemnogród, ale wiadomo konkurencja czuwa haha i tak w kolejnych wyborach na Reliha zagłosuję bo i tak nie będzie dla niego godnej konkurencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 13:45
Nie wiem kto to jest "seba" , ale poglądy wygłasza bardzo nie bezpieczne. Z tego tekstu wynika ,że hołota ma się nie wtrącać jak "pany" rządzą . "SEBA" i jemu podobni : przez takie działania na szczeblach samorządowych jak na przykład te działki to miliardowe straty dla gmin i państwa. To straty dziedzictwa kultury. W tym procederze najbardziej zdradziecką i politykę prowadzą organy państwa tolerując to .
Ten proceder ma się tak jak by ci ktoś wyczyścił konto w Banku i zostawił grosze. Każdy z nas wpłaca do wspólnej kasy pieniądze w nadziei ,że reprezentanci narodu zagospodarują go dla naszego pożytku wspólnego, ale grupa CWANIAKÓW wykorzystując nasze zaufanie okrada nas bez skrupułów . Gdyby kradzież publiczną traktowano jak kradzież prywatą to znaczna część samorządowców odbywała by kary w systemie zamkniętym. Taki gnój "seba" będzie usprawiedliwiał grabież mienia wspólnego i nazywał tych którzy stają w obronie "ciemnogrodem" jak ja jestem ciemno grodem to ty jesteś przestępcą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 14:06
~~Seba napisał(a): A dla mnie super. :) kolejny budynek w centrum Nowogrodźca świadczy o tym, że miasto się rozwija. A wam nigdy nie dogodzi, bo potraficie tylko gadać, a bo to fontanna źle powinien domy budować, jak się buduje to, źle bo dziurawe drogi najlepiej dostępu do morza jeszcze zaządajcie, masakra brak słów ciemnogród, ale wiadomo konkurencja czuwa haha i tak w kolejnych wyborach na Reliha zagłosuję bo i tak nie będzie dla niego godnej konkurencji.

Seba jakiś ty naiwny przecież ten budynek będzie budował Hydro-Tech a nie burmistrz ,Burmistrz tylko umie się fotografować i przypisywać sobie sukcesy innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 14:29
~~ napisał(a):
~~Seba napisał(a): A dla mnie super. :) kolejny budynek w centrum Nowogrodźca świadczy o tym, że miasto się rozwija. A wam nigdy nie dogodzi, bo potraficie tylko gadać, a bo to fontanna źle powinien domy budować, jak się buduje to, źle bo dziurawe drogi najlepiej dostępu do morza jeszcze zaządajcie, masakra brak słów ciemnogród, ale wiadomo konkurencja czuwa haha i tak w kolejnych wyborach na Reliha zagłosuję bo i tak nie będzie dla niego godnej konkurencji.

Seba jakiś ty naiwny przecież ten budynek będzie budował Hydro-Tech a nie burmistrz ,Burmistrz tylko umie się fotografować i przypisywać sobie sukcesy innych.
A Hydro-Tech to czyj jest jak nie gminy. A do zdjęć to ja widziałem na tym portalu kto pozował. Wiadomo, że Burmistrz z kielnią po murach nie będzie biegał bo na pewno lepiej zna się na zarządzaniu gminą konkurencja nie ma w tym temacie żadnego doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima