Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Centrum Nowogrodźca rozkopane
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 14:39
~~ napisał(a): Nie wiem kto to jest "seba" , ale poglądy wygłasza bardzo nie bezpieczne. Z tego tekstu wynika ,że hołota ma się nie wtrącać jak "pany" rządzą . "SEBA" i jemu podobni : przez takie działania na szczeblach samorządowych jak na przykład te działki to miliardowe straty dla gmin i państwa. To straty dziedzictwa kultury. W tym procederze najbardziej zdradziecką i politykę prowadzą organy państwa tolerując to .
Ten proceder ma się tak jak by ci ktoś wyczyścił konto w Banku i zostawił grosze. Każdy z nas wpłaca do wspólnej kasy pieniądze w nadziei ,że reprezentanci narodu zagospodarują go dla naszego pożytku wspólnego, ale grupa CWANIAKÓW wykorzystując nasze zaufanie okrada nas bez skrupułów . Gdyby kradzież publiczną traktowano jak kradzież prywatą to znaczna część samorządowców odbywała by kary w systemie zamkniętym. Taki gnój "seba" będzie usprawiedliwiał grabież mienia wspólnego i nazywał tych którzy stają w obronie "ciemnogrodem" jak ja jestem ciemno grodem to ty jesteś przestępcą .
Pierwszy raz czytam, że Kradzież publiczna jest traktowana inaczej niż kradzież prywatna. No cóż ja myślałem że tu chodzi o udowodnioną lub nie. Ale nie będę się z prawnikami kłócił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 16:37
Widocznie mało czytasz, jeżeli pierwszy raz czytasz takie rzeczy.

Lepiej nie wypowiadaj się na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 16:42
~~Seba napisał(a): A dla mnie super. :) kolejny budynek w centrum Nowogrodźca świadczy o tym, że miasto się rozwija. A wam nigdy nie dogodzi, bo potraficie tylko gadać, a bo to fontanna źle powinien domy budować, jak się buduje to, źle bo dziurawe drogi najlepiej dostępu do morza jeszcze zaządajcie, masakra brak słów ciemnogród, ale wiadomo konkurencja czuwa haha i tak w kolejnych wyborach na Reliha zagłosuję bo i tak nie będzie dla niego godnej konkurencji.


Ja i moja rodzina oraz znajomi uważają dokładnie inaczej. Drogi są byle jakie i dziurawe. Brak chodników. Fontanna kiczowata. W domach sufity spadają.

To są fakty. To zdanie nawet potwierdzają osoby, które nie mieszkają w gminie.

Każda konkurencja będzie dobra. Powtarzam KAŻDA KONKURENCJA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 20:15
~~ napisał(a): Znowu napadły cię megalomańskie marzenia.

Zapewniam. Przerost dużej formy na małą treścią.


następny cytat ...definicja...
i co?
nuda :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 20:41
Już ty wiesz o co chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 20:44
Pycha kroczy przed upadkiem.

Piękne.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 11:32
Czy to jest normalne żeby Firma Hydro-Tech która jest w 100% własnością gminy i jest dostarczycielem wody do domostw była o 100% droższa w wykonaniu przyłącza wodociągowego od prywatnych firm ,nie dość ,że są monopolistą na dostawę wody to jeszcze łupią skórę za wykonanie przyłącza, gdzie powinno to być ich obowiązkiem ,Niestety ale takie mamy rządy w tej gminie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 11:39
A co tam cena wody. Daj spokój.

Ludzie zapomną szybko kiedy zobaczą lasery na ratuszu albo sztuczne ognie.

Kiedy ludzie przejrzą na oczy?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie