Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie radzisz sobie z napięciem emocjonalnym i stresem?
~~policjant edek niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 19:20
szedł facet przez lód i się załamał ;( bedzie dobrze ;) uratuja go :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 20:51
~~policjant edek napisał(a): szedł facet przez lód i się załamał ;( bedzie dobrze ;) uratuja go :D

Ty masz chyba poważniejszy problem niż brak równowagi emocjonalnej. Nie radzisz sobie najwyraźniej. A masz coś sensownego do powiedzenia w tym wątku? Czy tylko na takie słabe teksty ciebie stać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkanie niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 6:32
Kim sa prowadzacy? Dlaczego niedziela?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 11:00
Tak a propos mojego postu i pytania dlaczego tylko mężczyźni mają być objęci tym programem dodatkowa informacja z dnia dzisiejszego:
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/10-latka-wyskoczy%C5%82a-z-4-pi%C4%99tra-bo-matka-si%C4%99-nad-ni%C4%85-zn%C4%99ca%C5%82a/ar-AApKCBf?li=AA4WWV&ocid=spartanntp

Ponawiam pytanie - dlaczego tylko mężczyźni zdaniem autorów programu są uznawani za agresywnych? Polityczna feministyczna poprawność nie ma nic wspólnego z faktami i prawdą o przemocy w rodzinie. Przykład w informacji powyżej, a można ich mnożyć w nieskończoność.
Może redakcja skieruje pytanie do PCPR?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 11:00
Tak a propos mojego postu i pytania dlaczego tylko mężczyźni mają być objęci tym programem dodatkowa informacja z dnia dzisiejszego:
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/10-latka-wyskoczy%C5%82a-z-4-pi%C4%99tra-bo-matka-si%C4%99-nad-ni%C4%85-zn%C4%99ca%C5%82a/ar-AApKCBf?li=AA4WWV&ocid=spartanntp

Ponawiam pytanie - dlaczego tylko mężczyźni zdaniem autorów programu są uznawani za agresywnych? Polityczna feministyczna poprawność nie ma nic wspólnego z faktami i prawdą o przemocy w rodzinie. Przykład w informacji powyżej, a można ich mnożyć w nieskończoność.
Może redakcja skieruje pytanie do PCPR?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~policjant edek niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 15:08
~~ napisał(a):
~~policjant edek napisał(a): szedł facet przez lód i się załamał ;( bedzie dobrze ;) uratuja go :D

Ty masz chyba poważniejszy problem niż brak równowagi emocjonalnej. Nie radzisz sobie najwyraźniej. A masz coś sensownego do powiedzenia w tym wątku? Czy tylko na takie słabe teksty ciebie stać?
jedyne, co mozesz teraz ode mnie uslyszec ... to... to .... milczenie :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 12:57
Dzień dobry.

Czy doczekam się odpowiedzi dlaczego ten program adresowany jest tylko do mężczyzn?
Albo od redakcji, albo od organizatorów. Skoro reklamujecie Państwo na stronach bolec.info program, to warto byłoby odpowiedzieć na pytania z nim związane.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 9:22
Program adresowany jest do wszystkich a nie tylko mężczyzn,tu nigdzie niepisze że program jest wyłącznie dla panow a ja jestem kobietą i z chęcia skorzystam.Nikogo niebije ale moze uslysze ciekawe wskazowki jak sie niedenerwowac :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza