Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sami swoi z Czernej
~~ niezalogowany
12 sierpnia 2017r. o 23:47
~~ty napisał(a):
~~Ja napisał(a): Cala Czerna bardzo specyficzna wies


zglos swoj problem do veto oni pomoga to rozwiazac - wysla pismo do burmistrza nasmaruja to i tamto i poprosza o ocene:)


Ciągle nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Jak tam twoje problemy z erekcją?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 8:37
~~ napisał(a):
~~ty napisał(a):
~~Ja napisał(a): Cala Czerna bardzo specyficzna wies


zglos swoj problem do veto oni pomoga to rozwiazac - wysla pismo do burmistrza nasmaruja to i tamto i poprosza o ocene:)


Ciągle nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Jak tam twoje problemy z erekcją?



Będziesz zazdrościł ale niech tam .Zniknęły,jak staje to czasami mało mi zębów nie powybija .Taki urodziwy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Całkowity ignorant niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 9:19
Na stronie 25 znajduje się wpis, który zaczyna się polemika z 3c a kończy: "Wstyd i PRZERAZENIE".
Ten komentarz jest pozbawiony sensu i wypacza prawdę. Urzędnicy w tym Straż Miejska, Sołtys, Geodeta - pisze Pan "ciach i zamknęli /obcial/ drogę ... Czyście poszaleli". Proszę przestać tak pisać. Wszyscy działali zgodnie z prawem. Pan pomawia te osoby, a to juz jest, uprzedzam, karalne.
Z całością "problemu" proszę zapoznać się czytając choćby wyjaśnienia na tym portalu Pani T. i geodety. Tresc pisma Veta do Burmistrza mniemam Pan zna. Proszę dokonać konfrontacji.
Pisze Pan, że "dziadkowie nie chcieli". Bo nie chcieli! Nie chcieli przyjąć pomocy w zorganizowaniu innego dojazdu a jedynie zadali przywrócenia tego, aby mogli dalej jeździć po terenie Pani T. A na to nie ma zgody. I takie właśnie rozumowanie Państwa G. a takze Pana, budzi PRZERAZENIE. To wg. Pana urzędnicy powinni działać tak jak Ci Państwo sobie życzą? Proszę nie doszukiwać się w tej sprawie "drugiego dna"czy braku odpowiedniej reakcji. Proszę nie odwracac kota ogonem, że Veto w tej sprawie zdało egzamin. Otóż nie! Świadczą o tym niezbite dowody w postaci dokumentów i oświadczeń osób zainteresowanych.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obiektywny niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 9:41
Dlaczego atakujecie VE-TO? Oni mają pomagać innym. I to robią.
Artykuł pokazał samych swoich. Nic dodać nic ująć. Każdy może wyrobić sobie stanowisko w tej sprawie. I tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 10:37
~~napisał/a: "Będziesz zazdrościł ale niech tam .Zniknęły,jak staje to czasami mało mi zębów nie powybija .Taki urodziwy ."
To jak wyciągasz zęby, kładź je wyżej, a nie na taborecie.;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 11:02
Bo w tej sprawie przesadzili, należy się słowo przepraszam.
Nie mają żadnych a to żadnych podstaw i prawa aby publicznie oceniać działanie właściciela terenu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: "obiektywnego" niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 11:09
Do Pana obiektywnego, ktory jest "nieobiektywny".
Strona 22. Post: "Oceńcie Państwo sami".
Pojawia się w nim 5x - Kłamstwo.
Proszę się z tym spokojnie zapoznać. Pisząc swoj komentarz chyba nie zdaje sobie Pan sprawy, że internauci czytają wszystko co napisali inni wcześniej. Dlatego tez, to co Pan usiłuje sugerować jest niepotrzebne i nielogiczne. A wg. Pana takie postępowanie Veto i bolec. służy społeczeństwu?
Czy w tym wypadku rzeczywiście chodzi o prawdę?
Proszę nie bronić i pudrowac czegos co jest przegrane, skompromitowane.
Jacy sami swoi? To ma być ironia czy obraza?
Jeśli Pan takich szuka, to świetnie się składa, dzisiaj jest drugi dzień festynu w Lubomierzu.
Proszę się tam udać, rozeznac jeszcze raz w czym leżał problem PiK i pojąć, ze to porownanie do omawianej sytuacji jest infantylne.
Jak można wbrew prawu negować swiete prawo wlasnosci jednej ze stron?
Nie mając do tego prawa, mogę jeździć po Pana działce? - ile mi się i kiedy chce, dodam od siebie bez żadnej opłaty? A jak mi Pan uniemożliwi dalszy przejazd będę krzyczał, że zrobił mi Pan krzywdę i angażował bezzasadnie urzędników?
Prościej tego wytłumaczyć się nie da. Rozumie Pan?
W Pizzerii na rynku w Lubomierzu oferują placki o nazwie Łzy i Zemsta.
Jestem ciekaw, który by Panu lepiej smakował?







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 11:22
~~Do: "obiektywnego" napisał(a): Do Pana obiektywnego, ktory jest "nieobiektywny".

Jacy sami swoi? To ma być ironia czy obraza?
Jeśli Pan takich szuka, to świetnie się składa, dzisiaj jest drugi dzień festynu w Lubomierzu.
Proszę się tam udać, rozeznac jeszcze raz w czym leżał problem PiK i pojąć, ze to porownanie do omawianej sytuacji jest infantylne.
Prościej tego wytłumaczyć się nie da. Rozumie Pan?
W Pizzerii na rynku w Lubomierzu oferują placki o nazwie Łzy i Zemsta.
Jestem ciekaw, który by Panu lepiej smakował?




Czy ty się dobrze czujesz? Dawno już nie było takiego bełkotu. O co chodzi? Kompletny ignorant. Jedź do tego Lubomierza i nie męcz moich oczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego