Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ceramika-Sortowacz-Pakowacz

~~A co niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 14:09
w angazu dostajesz stawke godz ktora musisz wyrobić pracując na akord czyli jeżeli masz te 10,20 na godz to dziennie te 82 zl powinnaś wypracować. Wszyski zależy od towar u jaki masz i od twoich możliwości nikt Ci nie zabroni wyrabiać ponad tę stawkę jaką masz w angazu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawy niezalogowany
18 sierpnia 2017r. o 12:47
Wlasnie to jest dziwne ze miesiac temu byly przyjecia a teraz znowu potrzebuja ? Powiedzcie gdzie jest haczyk? Osoby pracujace lub ktore pracowaly? I czy pracuja tez na tym dziale faceci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
18 sierpnia 2017r. o 15:13
Ciekawy- jak jesteś taki ciekawy i zainteresowany to po co na forum od kilku dni siedzisz i męczysz temat??? idź i się zapytaj-wszystkie informacje dostaniesz z ręki:):):)

p.s Ciekawy jesteś ciekawy, ale chyba robić to Ci się nie chce;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawy niezalogowany
18 sierpnia 2017r. o 16:23
Tylko ze ja pytam sie pierwszy raz w tym temacie....Jezeli nie pracowalas tam to po co wogule wchodzisz w temat ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
18 sierpnia 2017r. o 20:48
~~Ciekawy napisał(a): Tylko ze ja pytam sie pierwszy raz w tym temacie....Jezeli nie pracowalas tam to po co wogule wchodzisz w temat ?


"w ogóle" się pisze panie Ciekawy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawy niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 0:00
Na szybko pisalem;) Ja tez jestem 85 r. Jakas kawka ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 7:02
~~Ciekawy napisał(a): Na szybko pisalem;) Ja tez jestem 85 r. Jakas kawka ? ;)


Szukasz roboty ,będziesz miał na kawę ,czy chcesz mnie naciągnąć ? Dobra ,przynieś słownik ,poczytamy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawy niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 17:18
~~Agnes85 napisał(a):
~~Ciekawy napisał(a): Na szybko pisalem;) Ja tez jestem 85 r. Jakas kawka ? ;)


Szukasz roboty ,będziesz miał na kawę ,czy chcesz mnie naciągnąć ? Dobra ,przynieś słownik ,poczytamy .

Podaj jakis namiar na ciebie poczytamy ten slownik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza