Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

agencja pracy z Niemiec ryzykować czy dać sobie spokój?

15195
#Jakuba nieaktywny
18 sierpnia 2017r. o 16:27
Cała nazwa tej agencji jest taka: olympia personaldienstleistungen stuttgart gmbh
Praca ma być w mieście ULM . Ktoś miał styczność z tą agencją pracy może ??
Szukam opinii , żeby potem nie było problemów. Lepiej wiedzieć czy są uczciwi.
Ktoś moze sie wybiera teraz na dniach albo coś wie na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
18 sierpnia 2017r. o 22:25
Ja pracuje ale z agencji Arwa i troche blizej Goerlitz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oszukany niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 7:40
Nie podpisuj umowy w języku niemieckim jeżeli nie znasz prawa pracy w niemczech.Domagaj się umowy w języku polskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 9:28
Co do umowy to trzeba bardzo uważać.Te firmy maja tzw.naganiaczy którym płacą od 500 do 1000 euro za pracownika nie mają biur tylko wszystko jest na maila albo telefon.Jeżeli podpiszesz umowę nie czytając do końca to możesz wpakować się w duże kłopoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 9:29
Co do umowy to trzeba bardzo uważać.Te firmy maja tzw.naganiaczy którym płacą od 500 do 1000 euro za pracownika nie mają biur tylko wszystko jest na maila albo telefon.Jeżeli podpiszesz umowę nie czytając do końca to możesz wpakować się w duże kłopoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zainteresowany niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 21:22
Czy pracował ktoś dla firmy dankers dostałem umowę i mam jechać do pracy w okolicy Baucen praca na budowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;: niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 22:44
Nie slyszalem moja agencia to Ranstad ...ale ja pracuje jako spawacz w wiekszosvi agencji w Bautzen Goerlitz sa polsko jezyczni pracownicy ale niemiecki dobrze znac ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joan niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 22:48
Najlepiej skorzystac z tych duzych dlugo istniejscych i sprawdzonych agencji tylko tam jezyk w stopniu komunikatywnym to podstawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza