Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokalna ceramika posłuchała Ogrodnika i....
~~realista niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 23:36
Nigdy nie lubiłem PiSu ale widocznie ten Pan Ogrodnik to pookładany gość on jako prezes spółki państwowej musi się borykać z wieloma problemami czyli przede wszystkim mega konkurencja bo żyjemy w mieście ceramiki a miasto lekka ręka daje jakieś dziwne premie prezesa państwowych spółek które nie maja żadnej konkurencji w mieście no bo powiedzmy jak np:za co dostaje premie prezes wodociągów skoro nie ma żadnej konkurencji co by nie zrobił to i tak za wodę zapłacimy prawda jest taka ze jak by go nawet nie było to spółka i tak by istniała ale za to ze dostał premie dumnie maszerował w pochodzie "pierwszo majowym"na niby świecie ceramiki.Lokalna władza robi to samo co zrobiło PO w Polsce jest już tak zachłanna i pewna siebie ze ludzie tacy jak ja są w stanie nawet zagłosować na PiS aby rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji.Mam nadzieje ze teraz po wyborach rozgonimy ta klikę która żeby tylko utrzymać władzę jest w stanie dogadać się z komunistami a to już żenada myślałem ze PO i SLD to ogień i woda ale się myliłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 0:08
Przypomina mi sie film "Poszukiwany poszukiwana".
Zawód- dyrektor ( obecnie prezes).
Kiedy wreszcie skończą się te partyjne (mafijne) nadania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 7:41
Pan Ogrodnik chciałby zostać Prezydentem ale nie podoba mu się promowanie miasta, dziwnne. Będąc Prezesem z nadania innego Prezesa uważa zapewne, że Parada nie jest ważna, może jakby połączyć paradę z miesięcznicą to przyszedłby z wszystkimi pracownikami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 8:18
Wielokrotnie bywałem w tzw normalnym świecie gdzie większość, jednoznacznie komercyjnych, świąt :piwa, wina, kwiatów rozpoczynało się uroczystymi, wielobarwnymi paradami i nikt tam z tego powodu w mediach kopii nie kruszył. W Bolesławcu jest podobnie. Uczestnictwo w paradzie jest dobrowolne i nikt nikogo do niej nie zmusza. Pan Ogrodnik ma prawo mieć "swoje zdanie". Z drugiej strony za Waszym pośrednictwem zaprasza do odwiedzenia w czasie święta, swoich przyzakładowych sklepów. Bieganie z kamerą wśród uczestników parady i nie najwyższych lotów komentarze to chyba cecha jednego z "dziennikarzy" Bolec .Lnfo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 8:19
Wielokrotnie bywałem w tzw normalnym świecie gdzie większość, jednoznacznie komercyjnych, świąt :piwa, wina, kwiatów rozpoczynało się uroczystymi, wielobarwnymi paradami i nikt tam z tego powodu w mediach kopii nie kruszył. W Bolesławcu jest podobnie. Uczestnictwo w paradzie jest dobrowolne i nikt nikogo do niej nie zmusza. Pan Ogrodnik ma prawo mieć "swoje zdanie". Z drugiej strony za Waszym pośrednictwem zaprasza do odwiedzenia w czasie święta, swoich przyzakładowych sklepów. Bieganie z kamerą wśród uczestników parady i nie najwyższych lotów komentarze to chyba cecha jednego z "dziennikarzy" Bolec .Lnfo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 8:25
~~Malkon napisał(a): Wielokrotnie bywałem w tzw normalnym świecie gdzie większość, jednoznacznie komercyjnych, świąt :piwa, wina, kwiatów rozpoczynało się uroczystymi, wielobarwnymi paradami i nikt tam z tego powodu w mediach kopii nie kruszył. W Bolesławcu jest podobnie. Uczestnictwo w paradzie jest dobrowolne i nikt nikogo do niej nie zmusza. Pan Ogrodnik ma prawo mieć "swoje zdanie". Z drugiej strony za Waszym pośrednictwem zaprasza do odwiedzenia w czasie święta, swoich przyzakładowych sklepów. Bieganie z kamerą wśród uczestników parady i nie najwyższych lotów komentarze to chyba cecha jednego z "dziennikarzy" Bolec .Lnfo


To lepiej jak inni dziennikarze milczą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 9:13
~~ napisał(a):
~~Malkon napisał(a): Wielokrotnie bywałem w tzw normalnym świecie gdzie większość, jednoznacznie komercyjnych, świąt :piwa, wina, kwiatów rozpoczynało się uroczystymi, wielobarwnymi paradami i nikt tam z tego powodu w mediach kopii nie kruszył. W Bolesławcu jest podobnie. Uczestnictwo w paradzie jest dobrowolne i nikt nikogo do niej nie zmusza. Pan Ogrodnik ma prawo mieć "swoje zdanie". Z drugiej strony za Waszym pośrednictwem zaprasza do odwiedzenia w czasie święta, swoich przyzakładowych sklepów. Bieganie z kamerą wśród uczestników parady i nie najwyższych lotów komentarze to chyba cecha jednego z "dziennikarzy" Bolec .Lnfo


To lepiej jak inni dziennikarze milczą?


"Uderz w stół ......" . Tu chodzi o tzw malkontenctwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 9:25
~~Malkon napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Malkon napisał(a): Wielokrotnie bywałem w tzw normalnym świecie gdzie większość, jednoznacznie komercyjnych, świąt :piwa, wina, kwiatów rozpoczynało się uroczystymi, wielobarwnymi paradami i nikt tam z tego powodu w mediach kopii nie kruszył. W Bolesławcu jest podobnie. Uczestnictwo w paradzie jest dobrowolne i nikt nikogo do niej nie zmusza. Pan Ogrodnik ma prawo mieć "swoje zdanie". Z drugiej strony za Waszym pośrednictwem zaprasza do odwiedzenia w czasie święta, swoich przyzakładowych sklepów. Bieganie z kamerą wśród uczestników parady i nie najwyższych lotów komentarze to chyba cecha jednego z "dziennikarzy" Bolec .Lnfo

To lepiej jak inni dziennikarze milczą?


"Uderz w stół ......" . Tu chodzi o tzw malkontenctwo.
Dzięki za samokrytykę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.