Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokalna ceramika posłuchała Ogrodnika i....
~~impreska niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 19:55
Napiszę tylko że włączyłem się do walki i zamiast kupić piwo pod parasolem kupiłem w Biedronce i zaoszczędziłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesławiecki niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 20:05
Maski opadły panie Romanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 sierpnia 2017r. o 20:07
'' Jestem zdania, że Święto Ceramiki to przede wszystkim czas do zarabiania.''


mi święto kojarzy się z uroczystymi obchodami ...
ale twardy kapitalizm zarabia nawet na czasie wolnym swoich pracowników

to tylko luzna refleksja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ala niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 20:08
Król jest nagi, ale nikt z paradujących mu tego nie powie bo sami korzystają... Smutny kres tej dynastii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kapitalista-wyzyskiwacz niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 20:26
Rozumiem, że nie ma gości na BŚĆ? I dlatego nie chcą się reklamować idąc np. w paradzie? Widać, że Pan prezes jest z nadania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kapitalista-wyzyskiwacz niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 20:26
Rozumiem, że nie ma gości na BŚĆ? I dlatego nie chcą się reklamować idąc np. w paradzie? Widać, że Pan prezes jest z nadania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 20:40
"Jestem zdania, że Święto Ceramiki to przede wszystkim czas do zarabiania."(W. Ogrodnik)

Panie prezesie , ile firma zarobiła w czasie trwania Święta Ceramiki zorganizowanego za pieniądze z budżetu miasta??:)
Czy nie uważa Pan , że skoro to ceramicy zarabiają to powinni sfinansować oraganizację Święta Ceramiki z własnych funduszy??:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11494
andy
19 sierpnia 2017r. o 20:42
Biedni ludzie, nic Was nie cieszy, żądni porażek. Bolesławiec, to Nasze wspólne miasto cieszmy się z jego sukcesów ( a trzeba je chcieć widzieć). Przecież Dni Ceramiki to wydarzenie (widzę jak dużo przyjezdnych), tłumy ludzi na ulicach_ to nic?
Nie walczcie z władzą która zmienia miasto, POZYTYWNIE, to opinia przyjezdnych.
Obcych cieszą zmiany w naszym mieście, Oni je widzą- a Wy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.