Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przepisy prawa ruchu drogowego w Dni Ceramiki

~~kierowca niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 13:37
W Dni Ceramiki kierowcy łamią przepisy a policja i straż miejska nie reaguje.Czy znaki aktywne podkreślam aktywne--- w Bolesławcu zakaz postoju oraz zakaz zatrzymywania i postoju zostały wycofane z przepisów o ruchu drogowym? Co na to władze miasta i komendant policji???Skoro łamie się ten zakaz i nikt nie reaguje czyli wszystkie znaki w miescie są nieczynne w takie święto i można robić na drogach co się chcę.Pisze o tym bo nas kierowców trzepią ponad normę przepisów na kontrolach karają mandatami punktami karnymi--- więc sie pytam o co tu chodzi amatorom można pobłażać a zawodowym kierowcom solić mandaty??? , Moze mi ktoś wyjaśni od czego jest policja i straż miejska , Za co dostają pieniądze???kto za to odpowiada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 22:50
spytaj błaszczaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blazej niezalogowany
20 sierpnia 2017r. o 22:57
Dokladnie na ogrodowej nawed na pasach stawali gdzie policja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
21 sierpnia 2017r. o 6:52
można się bawić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 13:19
"Sia la la la la zabawa trwa , świat inny wymiar w tutaj ma ......za frajer dają fant"
Chłopie wyluzuj , policja i inne służby były bardzo zajęte ....... na pochodzie kobaltowym :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:49
~~kierowca napisał(a): W Dni Ceramiki kierowcy łamią przepisy a policja i straż miejska nie reaguje.Czy znaki aktywne podkreślam aktywne--- w Bolesławcu zakaz postoju oraz zakaz zatrzymywania i postoju zostały wycofane z przepisów o ruchu drogowym? Co na to władze miasta i komendant policji???Skoro łamie się ten zakaz i nikt nie reaguje czyli wszystkie znaki w miescie są nieczynne w takie święto i można robić na drogach co się chcę.Pisze o tym bo nas kierowców trzepią ponad normę przepisów na kontrolach karają mandatami punktami karnymi--- więc sie pytam o co tu chodzi amatorom można pobłażać a zawodowym kierowcom solić mandaty??? , Moze mi ktoś wyjaśni od czego jest policja i straż miejska , Za co dostają pieniądze???kto za to odpowiada

czy wykonales chociaz jedno zgloszenie do policji czy strazy miejskiej ze ktos zle zaparkowal? jezeli tak to pytac komendata dlaczego ale jezeli nie dzwoniles i nie zglaszales to miej pretensje do samego siebie.
ja tez nie moglem zaparkowac auta bo wszedzie bylo zajete przez turystow itp. no ale coz jakos trzeba wytrzymac te kilka dni :)
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~madka niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 16:54
Dobry temat. A gdyby tam akurat byla bym byla z mojoma horom curkom to co wtedy? Kto poniosl odpowirdzialnosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 17:48
Wszyscy macie racje , znaki na złom , bo i tak stoją nie spełniając swoich zadań , Może wtedy wszyscy będą zadowoleni , brawo WY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.