Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie piękny płot
~~K. niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 15:42
Uważam ze to dobrze. Skoro teren jest mieszkańców, a nie chcą mieć na swoim trawniku psich kup, to się grodzą. I słusznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 15:45
He he
Dobre
Akurat mieszkam obok takiego ogrodzonego osiedla,z którego mieszkańcy wyprowadzają swoje psy na moje osiedle ☺
Żeby u siebie mieli czysto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kiu niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 15:53
Fajansowski kolchoz i tyle..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 15:53
Miejski parawaning
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rom niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 16:00
~~qwerty napisał(a): Miejski parawaning

Niezwykle trafnie ujęte, a ci grodzący się nabijają się z plażowiczów za parawanami.
Jakby to Julian ujął, taka trochę wiocha :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trala la la niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 16:21
Ghetto superstar,that is what you are
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 17:07
W mieście ludzie powinni się integrować, a nie odgradzać . Miasto, to nie wieś zeby stawiać opłotki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 17:33
~~ napisał(a): W mieście ludzie powinni się integrować, a nie odgradzać . Miasto, to nie wieś zeby stawiać opłotki.


Niestety społeczeństwo jest bardzo podzielone, dlatego powstają m. in. takie ogrodzenia, których najwięcej jest właśnie w Trzecim Świecie, tak jak i nasze planowanie przestrzenne....

Wczoraj sobie obejrzałem jedno miasto w Bawarii z satelity, bo GSV u nich za bardzo nie ma i byłem w ciężkim szoku, jak zaplanowane mają oni miasta. Dla nas to jest nieosiągalne na najbliższe 100 lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.