Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie piękny płot
~~ Rojjhds niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 18:10
Dzięki temu zabiegowi zlikwidowany został chodnik do Biedronki.Malina wspólnocie za głupi pomysł i zarządcy Strzeleckiej za realizację.Ręce opadają.Kto dosprzedał chodnik wspólnocie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwowany obywatel niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 18:12
Oni się grodzą przed Strażą Miejską. Za takim płotem mogą sobie zrobić grilla, wypić piwo, zapalić papierosa...
Bez płotu tego się nie da zrobić bo wtedy jest to teren publiczny.
Sam bym sobie płot postawił aby się odgrodzić od państwa policyjnego i oczywiście przy okazji od złodziei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja..... niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 18:49
Tak oczywiscie ogradzaja sie i wychodza pod inne bloki ze swoimi pupilami....tabliczkinim nie przeszkadzaja...wygladaja ye osiedla jak jakies malpie gaje..jak np. Na Lubańskiej...porazka jakaś... a nawet placu nie maja dla dzieci...niech sie grodza grodza...nawet pogotowie yam nie ma jal dojechać...madry tego nie wymyślił hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja... niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 18:50
W sumie nie mam nic przeciwko ale to powinno powstac odrebne osiedle dla chcacych sie grodzic...a nie innym zycie utrudniac...jak piszecie wczesniej tu brak chodnika tu dlyzsza droga...kosmos jakis....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:25
Żyjmy tak, aby płoty nie były potrzebne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TT niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 20:10
Bardzo dobrze. Ja sobie nie życzę mieć porysowany samochód, zasmarkany trawnik i cudze śmieci w piaskownicy. Uważam, że dopóki ludzie nie będą szanować cudzej własności - płoty są najlepszym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lokator, niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 20:15
~~& napisał(a): Żyjmy tak, aby płoty nie były potrzebne.



dobrze by było ...,jestem za...na ulicy Małachowskiego też chcemy ogrodzenie..kręcą się tu jakieś nieznane 'osoby'.... .Po nocy wózki dziecięce kradną,bo drzwi nie zawsze zamknięte...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 20:24
Wszyscy "właściciele"w Bolesławcu powinni się odgrodzić.
W środku będzie jak w zoo - same małpy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.