Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławiecki szpital to dno?
~~Krzysztof niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 0:49
~~pacjent napisał(a): Ale chyba nie cały szpital to dno. Ostatnio byłem pacjentem oddziału zakaźnego i jeśli ktoś złe słowo powie na lekarzy i personel pielęgniarski, to z czystym sumieniem mogę dać mu w pysk.
Opieka na oddziale była super profesjonalna, Lekarze informowali na bieżąco o moim stanie zdrowia, wynikach badań, pielęgniarki były na każde zawołanie, miłe i sympatyczne.
Wierzcie mi, jeśli tak funkcjonowałyby wszystkie oddziały, to o dobrą opinię nie musiałby walczyć p. Dyrektor, ale sami pacjenci zrobiliby dobry PR, tak jak ja to czynię.
Wielkie podziękowania dla całej ekipy oddziału zakaźnego od szybko wyleczonego i wdzięcznego pacjenta.


Byłem pacjentem na tym oddziale, co prawda jakieś 5 lat temu, ale muszę przyznać, pełne zaskoczenie na...plus. Ordynator godny pochwały i naśladowania, jak i cały zespół. Mam nadzieję, iż nadal reprezentują tam taki poziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 2:21
~~pacjent napisał(a): Ale chyba nie cały szpital to dno. Ostatnio byłem pacjentem oddziału zakaźnego i jeśli ktoś złe słowo powie na lekarzy i personel pielęgniarski, to z czystym sumieniem mogę dać mu w pysk.
Opieka na oddziale była super profesjonalna, Lekarze informowali na bieżąco o moim stanie zdrowia, wynikach badań, pielęgniarki były na każde zawołanie, miłe i sympatyczne.
Wierzcie mi, jeśli tak funkcjonowałyby wszystkie oddziały, to o dobrą opinię nie musiałby walczyć p. Dyrektor, ale sami pacjenci zrobiliby dobry PR, tak jak ja to czynię.
Wielkie podziękowania dla całej ekipy oddziału zakaźnego od szybko wyleczonego i wdzięcznego pacjenta.


Byłem pacjentem na tym oddziale, co prawda jakieś 5 lat temu, ale muszę przyznać, pełne zaskoczenie na...plus. Ordynator godny pochwały i naśladowania, jak i cały zespół. Mam nadzieję, iż nadal reprezentują tam taki poziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tszysta %Normy niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 3:34
Kszyhu ,naPISz to jeszcze raz ,Jak to mówiom ,, do tszech razy sztuka''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WAŻNE, do: Pana Emema niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 8:49
"Poruszające świadectwo Munka Stańczyka z T.Love.
Zrozumiałem kim jest Matka Boska.
Wróciłem do Niej".

Zachęcam, portal wpolityce.pl
To w kontekście Pana wpisu, że wiarę chce Pan wyrzucić na śmietnik zamiast wplesc w kazde nasze działanie.
Świątecznie, niedzielnie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 sierpnia 2017r. o 11:11
W tym temacie nie zajmujemy sie wiara i modlitwami tylko boleslawieckim szpitalem. Prosze wiec nie spamowac.


Dopisane 27.08.2017r. o godz. 11:11:

A co byście zaproponowali wladzom szpitala, zeby zrobili, aby oceny byly lepsze?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 11:32
Moim zdaniem dyrektor ZOZ powinien wycofać swój wniosek o ustalenie IP z prokuratury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 sierpnia 2017r. o 14:45
emem napisał(a): A co byście zaproponowali wladzom szpitala, zeby zrobili, aby oceny byly lepsze?


rezygnacje ze stanowisk

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U w a g a niezalogowany
28 sierpnia 2017r. o 8:58
Pan emem usunął wpis Zofii Katoliczki oraz moje wyjaśnienie nt.Munka Staszczyka.
Poza tym także inne w tym temacie.
Jest to klasyczna manipulacja przekazem.
Apel aby zwalczal agresję i wulgaryzmy nie odnosi skutku.
Ale wypowiedzi typu BÓG HONOR OJCZYZNA działają jak płachta na byka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza