Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Postawa godna naśladowania!
~~Zgoda i ... tym razem! niezalogowany
25 sierpnia 2017r. o 23:17
Naturalnie. Postawa godna naśladowania!
To takie współczesne, nie waham się powiedzieć: bohaterstwo!
Gdyby jeszcze żony, członkowie rodziny, koledzy itd. - tak reagowali, byłoby super. Bez tragedii, łez i złamanego życia do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdemotywowany niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 7:12
I co dostaną w nagrodę? Jak ja, 2800 zł grzywny za odparcie ataku pijanego złodzieja?
Postawa godna pochwały, wszystko ok, ale jak już podjeżdża bolesławiecki radiowóz i wiadomo, że przejmą sytuacje to trzeba spierdzielać w podskokach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 8:12
Pijanych kierowców trzeba eliminować. Brawo dziewczyny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: "Zdemotywowanego" niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 8:43
Widzi Pan, wychodząc z Panskiego założenia, że trzeba "s...w podskokach" jak pojawiaja się Policjanci powoduje to, że brakuje świadków. Odważnych świadków. Takich co stają w prawdzie, a nie kalkuluja czy im się to opłaca. Gdyby byli, to Sąd nie ukaralby Pana.
A więc postawa antyobywatelska szkodzi w efekcie ... nam wszystkimi a korzystają autentyczni przestępcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 9:05
~~Do: "Zdemotywowanego" napisał(a): Widzi Pan, wychodząc z Panskiego założenia, że trzeba "s...w podskokach" jak pojawiaja się Policjanci powoduje to, że brakuje świadków. Odważnych świadków. Takich co stają w prawdzie, a nie kalkuluja czy im się to opłaca. Gdyby byli, to Sąd nie ukaralby Pana.
A więc postawa antyobywatelska szkodzi w efekcie ... nam wszystkimi a korzystają autentyczni przestępcy.
picie piwa nie jest przestępstwem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdemotywowany niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 9:07
Drogi Panie, zrozumiał Pan co pisałem i co miałem na myśli? Postawa obywatelska- jak najbardziej, ale z bolesławiecką policją kończy się jednym. Zależy też od funkcjonariusza. Zbyt wiele razy byłem gościem na komisariacie, by nie wiedzieć, jak pracują :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Co na myśli? niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 9:23
Przepraszam. Nie. Może jasniej?
"Zbyt wiele razy na komisariacie" /?/ czy komendzie? - I jako kto?
- poproszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdemotywowany niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 9:34
Jako świadek, albo zmuszony do składania zawiadomienia.
Komisariat czy komenda? Dla Pana jestem sebixem z osiedla, więc jaka różnica?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima