Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O tym pamiętaj kupując nowe mieszkanie!
~~toto niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 8:19
Najważniejsze czy ściany nie za cienkie. To co budują w Bolesławcu to porażka. Byle rozmowę zza ściany słychać. a jak ktoś ma pokój obok kula sąsiada. to już atrakcje murowane. przed kupanem proponuje popytać poprzednich nabywców od danego dewelopera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lok niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 9:20
Kupując nowe mieszkanie pamiętaj że przez 30 lat wiele może się wydarzyć i bank o tym wie, dlatego daje kredyt.
Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 18:22
zwróć uwage czy w budynku jest instalacja antenowa. Sa bolcu nowe budynki które takowej nie posiadają, albo posiadaja ale nie działa bo spartaczona przez elektryków którym sie wydawało że potrafia taką instalację zrobić. Potem sie wprowadzasz i zonk. Nie ma TV. bo anteny nie można zamontować.
W Polsce to ukraiński hydraulik robi kanalizację, układa płytki, leje stropy, robi instalacje elektryczne, antenowe i potem sa skutki - jeden wielki chłam i prowizorka.
Ale kto to odbiera? Jak można odebrać taki szajs? A deweloper cieszy sie ile zarobił , bo zrobił za pół ceny. za to powinni beknąć ci co odbieraja taka budowę. Niedługo budynki beda oddawane bez instalacji elektrycznych i kanalizacji. No bo kto im podskoczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 22:27
Z tymi ścianami cienkimi takiej tragedii nie ma, coś o tym wiem ;)
Mam bardzo atrakcyjna sąsiadkę i jak jej mąż gdzieś ostatnio wyjechał to i tak słyszałem bardzo rozkoszne odgłosy, prawdopodobnie była sama ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lipa niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 22:36
w mieszkaniach koło cmentarza ściany mają chyba 0,5cm, słychać WSZYSTKO u sąsiada. Moja ciotka się tam wprowadziła i narzeka, sądzą się z cwaniakami Januszami Deweloperów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
30 sierpnia 2017r. o 9:50
Przynajmniej nie trzeba szklanki do podsłuchiwania :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tornister niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 11:54
W których budynkach na Śluzowej są takie cienkie ściany????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17088
#Jurkie nieaktywny
7 października 2017r. o 18:50
Jesli zdecydowalibyscie sie mieszkać w Krakowie to polecam na ul. Sarego szukać mieszkania http://saregorezydencja.pl/pl/ Mają fajne warunki i okolice sa spokojne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza