Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Super ceny samochodów w nowym komisie
~~Automaniak niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 9:18
Nie każdy facet z widłami to Posejdon i nie każdy sprzedający auta to oszust. Znam tę Panią osobiście, zajmuje się też projektowaniem ubrań, i wiem że w życiu nikogo nie oszuka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 9:42
Ludzie nie każdy musi latac w długie trasy .
Uzywam auto do codziennej jazdy po mieście (praca,zakupy ) troszke poza miasto do rodziny,czy jakis tam strzał nad morze i wychodzi 12-15 tys km .
Żona tez jeździ po miescie praca ,zakupy i wychodzi jej 5-7 tys km/rok.

Sądze ,że w innych krajach też są tacy ludzie co nie uzywaja aut do długich autostradowych przelotów i wtedy w 10 latku te 130-150 tysi może byc w pełni realne .
Nie kazdy tłucze 30 tys na rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 10:01
Ja mam 20 letniego scenica z 160 tys. km. Da się da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~h niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 10:36
z tymi przebiegami nie musi być sciema. ja mam salonowy samochód roczny, mam przejechane dotychczas 6 tys km, samochód używany tylko do jezdzenia do pracy, na zakupy, po dziecko do przedszkola, dalsze podróże to już z mężem jego samochodem. przy dalszej takiej mojej jeździe po 10 latach będę miała przejechane 60 tys km. i co niemożliwe? możliwe jak najbardziej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~samochodowy miłośnik niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 10:50
Masz rację, każdy chce zarobić bo nikt nie ma na plecach czerwonego krzyża, ale jedni są pazerni a inni mniej. Popatrz co oferuje ten salon, jakość i przede wszystkim daje gwarancje na auta i porównaj z okolicznymi szrotami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~samochodowy ekspert niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 10:52
Nie wszyscy jeżdżą tirami i robią miliony kilometrów. Nie wszyscy muszą też okazywać swoje kompleksy na forach. Ja mam passata z 99' i oryginalny przebieg 143000km powiesz, że sam sobie zmniejszyłem? Skąd w ludziach tyle bezinteresownej zawiści?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 11:32
~~h napisał(a): z tymi przebiegami nie musi być sciema. ja mam salonowy samochód roczny, mam przejechane dotychczas 6 tys km, samochód używany tylko do jezdzenia do pracy, na zakupy, po dziecko do przedszkola, dalsze podróże to już z mężem jego samochodem. przy dalszej takiej mojej jeździe po 10 latach będę miała przejechane 60 tys km. i co niemożliwe? możliwe jak najbardziej


Oczywiście, że się da. Tylko wtedy ceny jest znacznie wyższa niż rynkowa, a szczególnie u naszych zachodnich sąsiadów. Jak najbardziej mitem są tanie auta z minimalnym przebiegiem ;]

Sam osobiście widziałem Golfa III, 1997rok, 40 tys przebiegu i właścicielką od nowości jest babcia, obecnie chodząca o balkoniku. Autko jak nowe z salonu, takiego golfa w życiu nie widziałem. Serwisowany w jednym serwisie, od nowości. Ale cena 3500 Euro szybko sprowadziła mnie do parteru ;] W niektóre polskie cuda nie ma co wierzyć :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 11:53
dlatego czesto taki golf idzie za tysiac euro. bo ciezko znalezc klienta co do 15 tys zł, nie jest to w koncu rzadki klasyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.