Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Super ceny samochodów w nowym komisie
~~@ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 12:16
~~ napisał(a): dlatego czesto taki golf idzie za tysiac euro. bo ciezko znalezc klienta co do 15 tys zł, nie jest to w koncu rzadki klasyk.


Dlatego nie idzie ale ciągle stoi i czeka na kupca. To auto z czasem zaczie sporo przybierać na wartości. Niemcy nie są głupi, nie robią prezentów dla biednych polaczków ;] Kto zna rynek, ten wie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 13:34
a ja mam audi z 1987 w TDI z oryginalnym przebiegiem 99 tyś km jak kupowałam w Niemczech na szrocie to tak mnie zapewniał sprzedawca o ciemnej karnacji ,wcześniej autem jezdził 70 letni pan doktor który miał gabinet u siebie w domu a jezdził więcej rowerem dla zdrowia niż samochodem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 13:35
~~a napisał(a): osobiście zamierzam tam kupić auto byłem widziałem Pani mega miła mówi co było robione przy aucie .Z wpisów widzę że maja bardzo zazdrosnych znajomych którzy wszystko widzą i wiedzą a auto zawsze można sprawdzić po numerach .Najlepiej siedzieć przy kompie brać 500 plus i pisać głupoty .[/c



jak już kupisz to się pochwal . jak będzie Ci brakować 500+ to daj znać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Właściciel niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 14:07
Szanowny Panie,
podawanie nieprawdziwych informacji to przestępstwo. Firma MAMAM a bardziej profil na Faceeboku to informacja, że poza sprzedażą samochodów zajmuję się w wolnej chwili projektowaniem ubrań damskich i dziecięcych. Nie zauważyłam aby jakikolwiek mój profil a mam ich aż dwa :) był zablokowany. W związku z powyższym proponuję albo przeprosić albo nie patrzeć w lustro bo zobaczy Pan raczej kogoś innego niż się spodziewa. Pozdrawiam, Bogumiła Domańska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Właściciel niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 14:10
~~Sledzczy napisał(a): Wklepcie na facebooku jeden z numerów tel w ogłoszeniu. Wyjdzie Mamam Mamam. Teraz została zablokowana ;) Żeby teraz odblokować konto musi podać swoje prawdziwr dane.


Szanowny Panie,
podawanie nieprawdziwych informacji to przestępstwo. Firma MAMAM a bardziej profil na Faceeboku to informacja, że poza sprzedażą samochodów zajmuję się w wolnej chwili projektowaniem ubrań damskich i dziecięcych. Nie zauważyłam aby jakikolwiek mój profil a mam ich aż dwa :) był zablokowany. W związku z powyższym proponuję albo przeprosić albo nie patrzeć w lustro bo zobaczy Pan raczej kogoś innego niż się spodziewa. Pozdrawiam, Bogumiła Domańska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anabel niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 17:43
TICO ,1997 , 53 tyś da się ? da siem ! Nie wiem czy już czas na rozrząd ,olej z filtrem 5 lat temu .!
Żadne komisy,żadne miłe panie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wwz niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 21:07
Fajny komis, miła kobieta i w około banda ludzi którzy oprócz zazdrości i lenistwa nie osiągają w życiu nic. Ruszcie swoje 4 litery i sami spróbujcie zmierzyć się z takim wyzwaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sledczy niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 23:30
~~Właściciel napisał(a): Szanowny Panie,
podawanie nieprawdziwych informacji to przestępstwo. Firma MAMAM a bardziej profil na Faceeboku to informacja, że poza sprzedażą samochodów zajmuję się w wolnej chwili projektowaniem ubrań damskich i dziecięcych. Nie zauważyłam aby jakikolwiek mój profil a mam ich aż dwa :) był zablokowany. W związku z powyższym proponuję albo przeprosić albo nie patrzeć w lustro bo zobaczy Pan raczej kogoś innego niż się spodziewa. Pozdrawiam, Bogumiła Domańska


Witam pani Bogumiło, Oczywiście jest taka firma i strona z ubraniami MAMAM na facebooku, Gratuluje. Ale ja nie otym. Wpisałem na facebooku w pozycji szukaj znajomych dwa numery telefonu i wyszło na jednym numerze, że jest taka osoba Mamam Mamam, Według regół facebooka jest to złamanie zasad. Zawsze podaje się prawdziwe imie i nazwisko. Zgłosiłem to facebooka i zablokowali konto do wyjaśnienia.

http://s014.radikal.ru/i327/1708/db/6b3770c7604c.png

Nie rozumiem tych ludzi, co nie podają swojego prawdziwego imienia i nazwiska na facebooku, Póżniej wychodzą niepotrzebne nieporuzumienia.
Dziękuje za pozdrowienia.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza