Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łapówka za prawo jazdy
~~kc niezalogowany
5 września 2017r. o 15:59
Jacy oni Prawi i Sprawiedliwi . Wreszcie żeśmy się doczekali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
5 września 2017r. o 16:11
Za mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W niezalogowany
5 września 2017r. o 16:23
Czemu zatrzymali za "podejrzenie "wręczenia i doprowadzony do prokuratury za próbę wręczenia łapówki " - tak w tekście brzmiały by moje słowa !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
5 września 2017r. o 19:01
~~W napisał(a): Czemu zatrzymali za "podejrzenie "wręczenia i doprowadzony do prokuratury za próbę wręczenia łapówki " - tak w tekście brzmiały by moje słowa !
, mialem cos napisac ale brak slow ,nasze prawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tony niezalogowany
5 września 2017r. o 19:24
Tonący brzytwy się złapie,wielu z was też by próbowało tak postąpić,a na forum to fetniacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2017r. o 20:57
~~tony napisał(a): Tonący brzytwy się złapie,wielu z was też by próbowało tak postąpić,a na forum to fetniacy.

A może on chciał sprawdzić czy policjanci wezmą łapówkę i później zgłosić do prokuratury.??? znam takich co brali cocacolę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2017r. o 21:39
~~Xxx napisał(a): Za mało


dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
6 września 2017r. o 0:07
~~W napisał(a): Czemu zatrzymali za "podejrzenie "wręczenia i doprowadzony do prokuratury za próbę wręczenia łapówki " - tak w tekście brzmiały by moje słowa !


Bo jest o to podejrzany (o ile postawiono mu zarzuty). Całe szczęście jeszcze nie policja decyduje o winie tylko sąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.