Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

GREGBUD Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Grzeg

~~Wiki niezalogowany
6 września 2017r. o 18:11
Nie polecam tej firmy żadnej gwarancji niema bardzo źle zrobione nie uczciwy właściciel i nie dokancza roboty w terminie i zostawia robotę rozpoczęta i nie skonczonacztery miesiące czekałam na ukończenie budowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
7 września 2017r. o 0:37
Nie ma gwarancji? Czyżby zdecydowała się Pani na budowę domu bez żadnej oficjalnej umowy i faktury od zleceniobiorcy? ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
7 września 2017r. o 12:10
Beznadziejna firma ,brak fachowców sami pijacy.Robią więcej szkody jak pożytku nawet wrogowi bym nie polecił tej firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 17:23
Właściciel tej firmy nie pilnuje swoich ludzi i rzadko bywa na budowie, dlatego tak się dzieje. Także nie polecam tej firmy. Roboty trzeba pilnować i pracować razem z robotnikami, aby oni mieli przykład, a tak co mają zły i są źli , pijący i wałęsający się od sklepu z alkoholem do sklepu z alkoholem. Porażka dla firmy. Szkoda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
7 września 2017r. o 21:12
Nie polecam tej firmy przekonałam się na własnej skórze właściciel nie solidny i nie doczymuje słowa z terminem i wykonaniem roboty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
7 września 2017r. o 21:13
Nie polecam tej firmy przekonałam się na własnej skórze właściciel nie solidny i nie doczymuje słowa z terminem i wykonaniem roboty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~raz i dwa i trzy niezalogowany
7 września 2017r. o 21:20
~~Wiki napisał(a): Nie polecam tej firmy żadnej gwarancji niema bardzo źle zrobione nie uczciwy właściciel i nie dokancza roboty w terminie i zostawia robotę rozpoczęta i nie skonczonacztery miesiące czekałam na ukończenie budowy


Mam nadzieję, że właściwy sąd przypomni Ci Twoje słowa w uzasadnieniu wyroku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Raz dwa cztery niezalogowany
7 września 2017r. o 22:13
Ale ty durny jesteś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.