Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KONKURS: bądź jak wicestarosta!
~Anonim niezalogowany
7 września 2017r. o 12:56
Ciekawe ile na te pelerynki wydał Pis z naszych podatków. Jestem prawie pewien że duuuuuuuuuuużo więcej niż aktualne ceny na allegro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiem niezalogowany
7 września 2017r. o 13:00
~Anonim napisał(a): Ciekawe ile na te pelerynki wydał Pis z naszych podatków. Jestem prawie pewien że duuuuuuuuuuużo więcej niż aktualne ceny na allegro.


Peleryny wyprodukowała prywatna firma jeszcze w związku z Euro i tak leżały z braku zainteresowania. Dopiero jak prezes skądś wyciągnął jedną to stało się to hitem, a prezes dyktatorem... mody :) Dzięki niemu firma nie nadąża z produkcją :) I fajnie. Och jak trudno zrobić z tego Kaczyńskiego krwiożerczego potwora, a przecież to zwykły starszy miły pan i tyle :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 13:05
„Najpierw się z was śmieją
Potem was ignorują
Potem z wami walczą
I to jest wtedy kiedy wygrywasz”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TA niezalogowany
7 września 2017r. o 13:15
Kaźmirz, chcesz się ponabijać z Prezesa (któremu nawet do pięt nie dorastasz), a wypadasz żenująco. Nie dziwota, że Cię Gabrysiak olewa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TA niezalogowany
7 września 2017r. o 13:15
Kaźmirz, chcesz się ponabijać z Prezesa (któremu nawet do pięt nie dorastasz), a wypadasz żenująco. Nie dziwota, że Cię Gabrysiak olewa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
7 września 2017r. o 13:32
100 procentowy PiSiorek haha. Kaczka to Max co może z tego być. Hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czytelnik niezalogowany
7 września 2017r. o 13:38
żenujący żart prowadzącego / redaktora /

PS. zajmijcie się poważnymi sprawami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ania niezalogowany
7 września 2017r. o 13:38
~Anonim napisał(a): Ciekawe ile na te pelerynki wydał Pis z naszych podatków. Jestem prawie pewien że duuuuuuuuuuużo więcej niż aktualne ceny na allegro.


Każdy może ustalać nową regułę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie