Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Flaga sama się zdjęła?
~~wkurwiony na pis niezalogowany
12 września 2017r. o 12:23
pis to samahunia i dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 września 2017r. o 12:32
~~Do: Pana Marcina Marczewskiego napisał(a): Uważa Pan, że nawoływanie do puczu, wulgaryzmy,


Powtarzam raz jeszcze, jezeli slowa "wy zdradzieckie mordy" czy "wy kanalie" nie jest mowa niewaisci, tym bardziej slowa ktore padaja na tym forma nia nie sa.
Prosze mnie nie straszyc wymiarem sprawiedliwosci.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O niezalogowany
12 września 2017r. o 12:36
"Pieniądze z unii =-Tak
Unia -Be
hipokryci
Jesteśmy wyspą wokół nas sami wrogowie"

Oni nam pieniądze z drukarki EBC (europejski bank centralny, sodomici zajęci tematami odbytu mogą tego nie wiedzieć) a my im tanią siłę roboczą do podtrzymywania ich fabryk.
Oni zyskują fachowców a nasze firmy padają z naszym ZUSem.
My im oddajemy nasze banki z oszczędnościami a oni nam łaskawie wypłacają pieniądze.

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03310-EBC-drukuje-miliardy-euro-na-prywatne-dlugi.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HAHA niezalogowany
12 września 2017r. o 12:43
emem napisał(a):
~~Do: Pana Marcina Marczewskiego napisał(a): Uważa Pan, że nawoływanie do puczu, wulgaryzmy,


Powtarzam raz jeszcze, jezeli slowa "wy zdradzieckie mordy" czy "wy kanalie" nie jest mowa niewaisci, tym bardziej slowa ktore padaja na tym forma nia nie sa.
Prosze mnie nie straszyc wymiarem sprawiedliwosci.

Lepiej mówić o kraju, którego się jest reprezentantem: ,,chu... du pa i kamieni kupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fan niezalogowany
12 września 2017r. o 12:48
Prosta zasada, Niemcom ani Rosji nigdy nie zależało na niezależnej (w tym finansowo) Polsce. Dlaczego to niby miałoby się zmienić? Słaba Polska to silne Niemcy, którzy zawsze z Ruskimi się dogadają. Patrz Nord Stream II, czy wcześniej zrzeczenie się pod naciskiem ZSRR reparacji wojennych. Taka to solidarność. Na wszystko UE daje pieniądze (na upiększanie) ale na rozwój przemysłu już nie? Nie wiecie dlaczego? Mamy mieć konta w zachodnich bankach, kupować ich auta i technologie, mamy im oddać stocznie i kopalnie itp. Czy wy kurde tego nie widzicie? Nie bierzcie tak bezkrtycznie tej propagandy z TVN , bo przyznajcie... tak naprawdę z nich czerpiecie wiedze o świecie, a to nie sa media polskie tylko zagraniczne które mówią do nas w naszym języku. To przepraszam czyj interes będą reprezentować i jakie przekonanie w nas wytwarzać? Za chwilę z powodu zagrożenia terrorystycznego firmy będą chciały lokować się u ns i zgadnijcie co wtedy zrobi UE...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ryś niezalogowany
12 września 2017r. o 12:49
~~zostajemy w Unii napisał(a): Jeżeli ktoś chce cofnąć się cywilizacyjnie i być samotną samotną wyspą niech to czyni na własny użytek i mnie w to nie wciąga.
na czym to ma polegać to cofnięcie Mnie akurat nie nęci wyjazd do UE mimo składanych mi pisemnych propozycji z Tamtej strony nie wyjeżdżałem tam byłem w Berlinie po soczewki kontaktowe w 1974 a wieć NRD .By dostać kredyt z UE trzeba mieć swój wkład lub brać kredyt z Banku większości tych zachodnich a więc i oprocentowanych wysoko więć nic za darmo i od UE za to że się tam jest !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 września 2017r. o 12:54
Może się zdjęła... ze wstydu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obywatel niezalogowany
12 września 2017r. o 13:11
Sprawka pislamistów. Zamiast flagiu UE będziemy mieli pomniki kaczyńskich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza