Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek Amerykanów - A 18 zablokowana
~~ niezalogowany
13 września 2017r. o 14:41
~~Widziałem to! napisał(a): Andrzeju: ... mać! No zobacz co kobieta lekkich obyczajow narobiliście.
Żołnierz: To ja tego nie zrobiłem.
Andrzeju: A kto kierowcą kobieta lekkich obyczajow jest?!
Żołnierz: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Andrzeju: A kto prowadził wóz?
Żołnierz: Chorąży, bo powiedział tak ja mówię...
Andrzeju: A z jakiej racji kobieta lekkich obyczajow dajecie wóz, ile razy tłumaczyłem, jest kierowcą kobieta lekkich obyczajow Ty i żaden fujara nie ma bez mojej wiedzy dostawać.
Żołnierz: Panie chorąży ja powiedziałem tak "to Pan chorąży mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
Andrzeju: Jak Cię wywalił? To trzeba było kobieta lekkich obyczajow wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim kobieta lekkich obyczajow yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Wóz w konserwacji kobieta lekkich obyczajow zobacz co narobiłeś po fujara a się rwiesz kobieta lekkich obyczajow nie Twoje!
Chorąży: Andrzeju nie denerwuj się. :D
Andrzeju: Jak mam się nie denerwować?
Chorąży: Zaraz wyklepiemy.
Andrzeju: Na pewno już nie wyklepiesz kobieta lekkich obyczajow ..
Chorąży: No to wyciągniemy z mojego wozu i damy Tobie.
Andrzeju: Takiego błotnika już nie dostanę
Chorąży: No to kupimy szpraja i będziemy malować.
Andrzeju: Ta szpraja... Czemu się kobieta lekkich obyczajow rwiecie co nie wasze! Żaden żołnierz kobieta lekkich obyczajow nie siedzi za was nie dowodzi i kobieta lekkich obyczajow powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo kobieta lekkich obyczajow człowiek dba bardziej jak o żonę kobieta lekkich obyczajow o ten sprzęt a kobieta lekkich obyczajow przyjdzie od tego. ... mać tłumaczę jest kierowca ten i ten żaden kobieta lekkich obyczajow nie jeździ jakim prawem kobieta lekkich obyczajow tyle razy wam tłumaczyłem!


O w mordę jeża, tego nie przewidziałem!

Andrzeju: Kur#a mać! No zobacz co kur#a narobiliście.
Żołnierz: To ja tego nie zrobiłem.
Andrzeju: A kto kierowcą kur#a jest?!
Żołnierz: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Andrzeju: A kto prowadził wóz?
Żołnierz: Chorąży, bo powiedział tak ja mówię...
Andrzeju: A z jakiej racji kur#a dajecie wóz, ile razy tłumaczyłem, jest kierowcą ...#a Ty i żaden ch@j nie ma bez mojej wiedzy dostawać.
Żołnierz: Panie chorąży ja powiedziałem tak "to Pan chorąży mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
Andrzeju: Jak Cię wywalił? To trzeba było kur#a wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim kur#a yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Wóz w konserwacji kur#a zobacz co narobiłeś po ch@ja się rwiesz kur#a nie Twoje!
Chorąży: Andrzeju nie denerwuj się. :D
Andrzeju: Jak mam się nie denerwować?
Chorąży: Zaraz wyklepiemy.
Andrzeju: Na pewno już nie wyklepiesz kur#a..
Chorąży: No to wyciągniemy z mojego wozu i damy Tobie.
Andrzeju: Takiego błotnika już nie dostanę
Chorąży: No to kupimy szpraja i będziemy malować.
Andrzeju: Ta szpraja... Czemu się kur#a rwiecie co nie wasze! Żaden żołnierz ...#a nie siedzi za was nie dowodzi i kur#a powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo kur#a człowiek dba bardziej jak o żonę kur#a o ten sprzęt a kur#a przyjdzie od tego. Kur#a mać tłumaczę jest kierowca ten i ten żaden kur#a nie jeździ jakim prawem kur#a tyle razy wam tłumaczyłem!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hahaha niezalogowany
13 września 2017r. o 14:43
Skoro oni na autostradzie potrafią się rozwalić, to co dopiero na wojnie w totalnie złym terenie...
Zaczynam obawiac sie o bezpieczeństwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 września 2017r. o 14:44
~~ napisał(a): Ja pier... miszczowie swiata. I tacy maja nas chronić przed ruskimi.


Rosjanie wcale nie są lepsi.



http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-rosyjski-transporter-opancerzony-kontra-kia-cee-d,nId,2438314

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~h niezalogowany
13 września 2017r. o 14:44
a swoją drogą ciekawe jak by to wyglądało jakby na drodze spotkali się amerykanie z kolumną bor...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ania niezalogowany
13 września 2017r. o 15:20
Wow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 września 2017r. o 15:43
no to teraz strach będzie poruszać się po polskich drogach ...

''Do gdańskiego portu przypłynęło około tysiąca elementów amerykańskiego sprzętu wojskowego, w tym czołgi Abrams, bojowe wozy piechoty Bradley, samobieżne haubice Paladin oraz samochody Humvee. Żołnierze i sprzęt wchodzą w skład 2. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej 1 Dywizji Piechoty, która na co dzień stacjonuje w Fort Riley w stanie Kansas. Po zakończeniu rozładunku trafią do baz US Army w Polsce w Żaganiu i Drawsku Pomorskim''

będzie uroczyste przyjęcie poprzedzone ''apelem smoleńskim'' i mszą ?
proponuję oddać się w opiekę ''świętemu '' -chyba Krzysztofowi ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 września 2017r. o 16:19
O co ladacznica tobie chodziło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4256
#robert30000 nieaktywny
13 września 2017r. o 16:20
Najlepiej jak dacie im rowery,chociaż nie wiadomo czy i tak się zmieszczą pod wiaduktem :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza