Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszony prałat z Bazyliki Maryjnej
~~DomnieMany niezalogowany
16 września 2017r. o 7:55
To może teraz Szanowny Ksiądz pochwali się ile zdziałał na polu Wiary i ilu ludzi przyciągnął do Kościoła. Czekamy na medal za te zasługi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec Bolesławca niezalogowany
16 września 2017r. o 8:52
Dla mnie to bezduszny i bez serca człowiek!!!!!! Do ks. Rączki to ks.Jarosiewicz do pięt mu nie dorasta!!!dla niego ważna jest tylko kasa!!!!moja ciocia ostatnio chciała pochować męża doliczył się braku paru przyjęć księdza po kolędzie!!i zrobił problem....Rozpieszczony jedynak bez serca!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RRR niezalogowany
16 września 2017r. o 10:32
~~ napisał(a):
Nie bądź śmieszna ,chciała byś aby modlił się za darmo ?


Tak ,oczywiście - powinien sie modlic za darmo.Ksiądz to chyba powołanie a nie zawód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 września 2017r. o 11:01
~~mieszkaniec Bolesławca napisał(a): moja ciocia ostatnio chciała pochować męża doliczył się braku paru przyjęć księdza po kolędzie!!i zrobił problem....!!!!


Zrobił problem? Ciocia pochowała męża?

Przypominacie sobie o Bogu, kiedy umieracie? A potem to tacy mają problem.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brodiaga niezalogowany
16 września 2017r. o 17:47
A ja się zastanawiam co zrobił ww ksiądz z żyrandolami z bazyliki? Te bazarowce co powiesił to mało kulturalne są w bazylice...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brodiaga niezalogowany
16 września 2017r. o 17:48
A ja się zastanawiam co zrobił ww ksiądz z żyrandolami z bazyliki? Te bazarowce co powiesił to mało kulturalne są w bazylice...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 września 2017r. o 17:49
~~ napisał(a): przeciez ta cala wiara to nic innego jak jeden wielki biznes. i to calkiem niezly biznes. bez podatkow. tylko biedne owieczki dostaja kopa w tyl.ek.

[/c

i pomyśleć że zaczynali od stajenki powiedział ,,żyd oglądając stolicę piotrową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 września 2017r. o 18:05
~~mieszkaniec Bolesławca tak się zachwyca księdzem Rączką, a w czym on był taki nadzwyczajny? W której byłeś partii, w Unii Wolności? To wtedy zrozumiem, dlaczego Go tak cenisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.