Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszony prałat z Bazyliki Maryjnej
2900
#falco nieaktywny
18 września 2017r. o 20:50
o ''rany boskie ''

''encyklikę '' gdzieś ''wcięło '';)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gizmo niezalogowany
20 września 2017r. o 11:15
~~RRR napisał(a):
~~ napisał(a):
Nie bądź śmieszna ,chciała byś aby modlił się za darmo ?


Tak ,oczywiście - powinien sie modlic za darmo.Ksiądz to chyba powołanie a nie zawód.

Za modlitwę ma tacę no i okazjonalna intencyjna puszka. No cóż z bólem trzeba przyznać, chciwość nie omija nawet kapłanów chciwość na błahe egoistyczne uznanie no na szatana czyli kasę i władzę. Czy Jezus Chrystus chciał władzy nad jakimś człowiekiem?????. A przecież oczekujemy od kapłana przynajmniej moralnego naśladownictwa Jezusa.Myślę że ks.Andrzej często się spowiada z pychy przed biskupem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
20 września 2017r. o 11:22
Ludzie zobaczcie po parkingach jakie stoją samochody (głównie graty)
Pokażcie mi chociaż 1 księdza który nie ma auta w cenie
około 80.000,00-100.000,00 zł
Czekam na takie przykłady bo ja takich nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gzmo niezalogowany
20 września 2017r. o 11:22
~~Do: Ulak napisał(a): Jeżeli nie spełnia się wymogów prawa kanonicznego to proszę się nie dziwić?

Ma piękną dykcje. Jest mądry. Inteligentny.
Kazania są dobre. Energiczny. Zorganizowany. W konfesjonale wymagający. I to dobre.
Bazylika, Dom Parafialny, Dom Księży...wszystko to wymagało remontów. Zadbał o to. Przecież On tego nie zabierze ze soba. Dlatego tez należy się szacunek i podziękowanie.

Dlatego tez Pani Ulak, proszę jeszcze raz wszystko przemyśleć, czy nie ma Pani sobie lub członkom rodziny - nic do zarzucenia?
To wszystko marność nad marnościami tylko liczy się duch Chrystusowy tylko gdzie on jest?? , Czy w bazylikowym kościele ???

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gizmo niezalogowany
20 września 2017r. o 11:26
~~Obcokrajowiec z Gladbach napisał(a): Mój Boże z skąd tyle jadu
W tych wpisach

Jeśli za jad uważasz widoczną prawdę to Ci gratuluję zdolności trzymania głowy w piasku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza