Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Szanujmy prezydenta, możemy mieć gorszego"
~~kiedyś w PO niezalogowany
26 września 2017r. o 10:47
To co radny mówi o PO to sama prawda, dlatego odszedłem. Wpuścili lisa do kurnika i liczą na cuda. Ciekawe tylko co na to władze regionu PO? Panie Kwaśniewski, czy Pan teraz widzi jaki błąd popełnił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 września 2017r. o 10:51
Osobiście jestem rozczarowany tym wywiadem. Nie wiem czy pan radny popiera prezydenta Romana, czy jest jego przeciwnikiem. Niby go krytykuje, ale jednocześnie wysyła wyrazy uwielbienia.

Odnosząc się do złotej myśli "szanujmy prezydenta, możemy mieć gorszego" ja podam inną: "Zmiany nie są złe, bo dają szansę na lepsze jutro"

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yuyghj niezalogowany
26 września 2017r. o 11:41
Z dużej chmury- mały deszcz. Jakaś ustawka z dwuimiennym?..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 września 2017r. o 11:48
emem napisał(a): "Zmiany nie są złe, bo dają szansę na lepsze jutro"

Albo na gorsze. Kij ma dwa końce ememememe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 września 2017r. o 11:50
~~ napisał(a):
emem napisał(a): "Zmiany nie są złe, bo dają szansę na lepsze jutro"

Albo na gorsze. Kij ma dwa końce ememememe


Problem w tym, ze jesli chcesz miec w zyciu lepiej to musisz podjac jakies ryzyko.
Jesli boleslawianie chca miec lepiej to tez musza podjac ryzyko.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gizmo niezalogowany
26 września 2017r. o 14:40
emem napisał(a): Osobiście jestem rozczarowany tym wywiadem. Nie wiem czy pan radny popiera prezydenta Romana, czy jest jego przeciwnikiem. Niby go krytykuje, ale jednocześnie wysyła wyrazy uwielbienia.

Odnosząc się do złotej myśli "szanujmy prezydenta, możemy mieć gorszego" ja podam inną: "Zmiany nie są złe, bo dają szansę na lepsze jutro"

Wydaje mi się, że walka polityczna o władzę nie polega by przeciwnika opluć paszkwilami i wdeptać w ziemię, przeciwnika należy szanować i widzieć co wniósł swoją pracą do wspólnoty bolesławian mimo, że może to być mizerne lub niewłaściwe ale wkład jest niewątpliwy lata minęły. Pan Prezydent może powiedzieć, że ma dwunastoletnie doświadczenie bycia Prezydentem miasta, ale jeśli co roku robił identycznie to samo to twierdzę że ma po dwunastu latach tylko roczne doświadczenie i to jest moje rozgoryczenie. Czy można mieć też taki pogląd?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolczyk niezalogowany
26 września 2017r. o 15:36
Darku cieniutko -po przejrzeniu Twojego oświadczenia majątkowego-wygląda Twoja sytuacja majątkowa .Nawet samochodu nie masz ?Chyba , że Cię wożą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;;; niezalogowany
26 września 2017r. o 15:50
emem napisał(a):
~~ napisał(a):
emem napisał(a): "Zmiany nie są złe, bo dają szansę na lepsze jutro"

Albo na gorsze. Kij ma dwa końce ememememe


Problem w tym, ze jesli chcesz miec w zyciu lepiej to musisz podjac jakies ryzyko.
Jesli boleslawianie chca miec lepiej to tez musza podjac ryzyko.

Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na podjęcie ryzyka.
Frankowicze chociażby podjęli takie i co? Płacz i zgrzytanie zębów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza