Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spektakularna akcja policji
~~klucznick niezalogowany
26 września 2017r. o 9:00
~~Maniek napisał(a): Widziałem akcję no i powiem że kierowca pierwszego auta policyjnego brak mu praktyki w pościgu , ale za to drugie auto bus policyjny brawo brawo jak Chołowczyc . Oby tak dalej , za kraty nierobów
ścigali groznego przestępce ,któremu sąd zamienił alimenty na 6 miesięcy więzienia w zarembie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alimenciarze niezalogowany
26 września 2017r. o 9:08
No i dobrze nie płaci to za kraty, a nie bujają się i śmieją się innym w twarz bo pracować nie będzie, żeby mu alimentów nie ściągali. Jestem za, do więzienia na przymusowa robotę i odrabiać to co mu zalega. Koniec z taką patologią. Swojego czasu też słyszałem dobry patent na drobnych złodziejaszków sklepowych, ktorzy zostali łapani już któryś raz z kolei i nie poczuwali się do winy. Brali takich delikwentów na aresztu na miesiąc zamiast mandatu i to w okresie świątecznym, napewno już im tak nie było do śmiechu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
26 września 2017r. o 9:09
No to po ....uju fest ten bandyta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcia niezalogowany
27 września 2017r. o 13:38
Brawo Facet! Jestem z Ciebie Dumna pomimo efektu koncowego.! Wazne ze walczyles! Dobrzeee!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 1:19
My w sprawie nieprawidlowosci w zamieszczonym komentarzu w sprawie tego pana co uciekal przed policja prosimy o wyjasnienie czy ten pan nie mial uprawniena pojazdy mechaniczne czy na srodki oduzajace?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 1:21
My w sprawie nieprawidlowosci w zamieszczonym komentarzu w sprawie tego pana co uciekal przed policja prosimy o wyjasnienie czy ten pan nie mial uprawniena pojazdy mechaniczne czy na srodki oduzajace?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 7:58
"Mężczyzna poszukiwany był przez policję, w celu odbycia kary 120 więzienia."
120 dni? Lat? Czy ktoś tu czyta artykuły przed wrzuceniem ich na stronę?
Redakcyjne dno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~u niezalogowany
29 września 2017r. o 13:14
...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.