Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła językowa - kiedyś i dziś, ale czy jutro?

~~? niezalogowany
2 października 2017r. o 8:47
To nie są zawistni ludzie tylko ludzie dla których dzieci są bardzo ważne! Nikt tu nie chcę nikogo obrazić tylko spowodować przebudzenie właściciela który mam wrażenie nie zdaję sobie sprawy z problemu. Dlaczego oxpress nie podejmie dyskusji. Prosimy o komentarz. Pani Agata Bogu ducha winna kobieta tylko się ciągle tłumaczy z czegoś na co nie ma wpływu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MartaE niezalogowany
2 października 2017r. o 11:56
Dobrze, gdyby ta dyskusja toczyła się w kulturalnym tonie, bez ataków personalnych na żadną osobę. Możemy ponarzekać, ale niech to się mieści w granicach dobrego smaku i rzeczowej dyskusji. Nie atakujmy nikogo. Nazwijmy problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kd niezalogowany
2 października 2017r. o 12:27
Cały ten temat to jakiś przemyślany atak na Oxpress. Założę się, że większość wpisów jest od jednej osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rodzic niezalogowany
2 października 2017r. o 12:54
~~Kd napisał(a): Cały ten temat to jakiś przemyślany atak na Oxpress. Założę się, że większość wpisów jest od jednej osoby.


Czyli problemem nie jest to co dzieje się w tej szkole tylko to, że zostały te problemy dostrzeżone? Bardzo sprytny tok myślenia... coś mi to przypomina...retoryka PiS?
Ale to finalnie nie nasz problem - my po prostu nie poślemy naszych dzieci do tej szkoły i tyle... skoro to jest problemem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 13:04
~~Rodzic napisał(a):
~~Kd napisał(a): Cały ten temat to jakiś przemyślany atak na Oxpress. Założę się, że większość wpisów jest od jednej osoby.


Czyli problemem nie jest to co dzieje się w tej szkole tylko to, że zostały te problemy dostrzeżone? Bardzo sprytny tok myślenia... coś mi to przypomina...retoryka PiS?
Ale to finalnie nie nasz problem - my po prostu nie poślemy naszych dzieci do tej szkoły i tyle... skoro to jest problemem.


Nie kolego, problemem jest to, że wygląda to jakby ktoś próbował zrobić koło dupy Oxpresowi z jakichś osobistych przyczyn. Jak się komuś nie podoba prywatna szkoła to się dziecko zabiera i po sprawie. Jakbym dał córkę do Oxpressu i by mi nie odpowiadały meble z Ikei to bym nie pisał na forum jakie to tragiczne warunki ma moje dziecko bo wyglądałoby na to, że jestem dziwny czlowiek em posyłającym za kasę własne dziecko do piekła. Śmieszni jesteście wszyscy, tyle w temacie. Ja myślę, że to jakiś urażony pracownik próbuje zrobić dym, i pewnie za to pierdnie odpowiednio.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aneta Opała niezalogowany
2 października 2017r. o 15:17
Drodzy Internauci.SUBIEKTYWNIE i tylko w swoim imieniu :
Właśnie moje szczęśliwe dzieci kończą lekcje. Podobnie jak dzieci w innych szkołach są lekko zmęczone dniem pracy i wolałyby nie mieć zadania domowego . Ani razu dzieci nie zgłaszały problemów, o których tu Państwo piszecie . Powód jest prosty. One ich nie dostrzegają . Mają szkołę , mają klasę , mają swojego wychowawcę i swoją społeczność. Były na rajdzie PTTK, miały sprawdzian kompetencji i to miało dla nich znaczenie. To, czy na ścianie jest plama to ich nie obchodzi w obliczu przyjaźni, młodości i radości życia. Ogromnie się cieszę , że mamy jak widać szczęście do wspaniałych nauczycieli. Tak , podkreślę wspaniałych. Pragnę przypomnieć , że wynikami testów gimnazjalych są dużo powyżej średniej Bolesławca. Jest tego wiele przyczyn
: zdolni uczniowie , wspaniali nauczyciele i determinacja. Też Rodziców. Wielu z nas, rodziców , pomimo pojawiających się tu opinii - nadal codziennie na 8: 00 zawozi swoje dzieci do szkoły. Takigo dokonaliśmy wyboru . Oczywiście każdy ma prawo do zmiany szkoły i takie przypadki mają miejsce. Gdyby moje dziecko czuło się źle to też bym tę szkołę zmieniła. Póki co po lekcjach siądziemy do zadania domowego i nie będziemy się skupiać na tym , czy ławka w klasie krzywo stoi. Widzimy pozytywne strony zycia , żyjemy spokojniej. Są kwestie , na które chceliśmy jako rodzice mieć wpływ i pismem skierowanym do Dyrektora placówki rozwiązaliśmy problem. Tak długo , jak szkoła jest dla dzieci dobrym i bezpiecznym miejscem , tak długo tam zostaniemy. Są nauczyciele, z którymi nasze serca są mocniej związane i mamy nadzieję , że do 8 klasy czas nam upłynie na nauce połączonej z elementami radości życia.Dziękuję za coroczne wyjazdy na zieloną szkołę , wycieczki, rajdy nocne i siniaki po rowerowych wyprawach . I żeby tak zakończyć optymistycznie dla tych co mają inne zdanie : mamy wolność , korzystajmy z niej i uśmiechajamy się do innych . Dziekuję tez za opinie wszystkim tym , którzy czasami pokazuja mi inny punkt widzenia. Niebawem Dzień Nauczyciela . Doceńmy tych , którzy pomagaja nam wychować dzieci bez względu na to , jaką szkołę podstawową dziś wybraliśmy dla naszych dzieci w Bolesławcu. Wszyscy pragniemy dla swoich dzieci jak najlepiej, to nas łączy. Uśmiechnięta, zdrowa buzia moich dzieci więcej jest dziś dla mnie warta niż to , czy dostało 5 siedząc w klasie z równo pomalowanymi ścianami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MartaE niezalogowany
2 października 2017r. o 15:50
~~Aneta Opała napisał(a): Drodzy Internauci.SUBIEKTYWNIE i tylko w swoim imieniu :
Właśnie moje szczęśliwe dzieci kończą lekcje. Podobnie jak dzieci w innych szkołach są lekko zmęczone dniem pracy i wolałyby nie mieć zadania domowego . Ani razu dzieci nie zgłaszały problemów, o których tu Państwo piszecie . Powód jest prosty. One ich nie dostrzegają . Mają szkołę , mają klasę , mają swojego wychowawcę i swoją społeczność. Były na rajdzie PTTK, miały sprawdzian kompetencji i to miało dla nich znaczenie. To, czy na ścianie jest plama to ich nie obchodzi w obliczu przyjaźni, młodości i radości życia. Ogromnie się cieszę , że mamy jak widać szczęście do wspaniałych nauczycieli. Tak , podkreślę wspaniałych. Pragnę przypomnieć , że wynikami testów gimnazjalych są dużo powyżej średniej Bolesławca. Jest tego wiele przyczyn
: zdolni uczniowie , wspaniali nauczyciele i determinacja. Też Rodziców. Wielu z nas, rodziców , pomimo pojawiających się tu opinii - nadal codziennie na 8: 00 zawozi swoje dzieci do szkoły. Takigo dokonaliśmy wyboru . Oczywiście każdy ma prawo do zmiany szkoły i takie przypadki mają miejsce. Gdyby moje dziecko czuło się źle to też bym tę szkołę zmieniła. Póki co po lekcjach siądziemy do zadania domowego i nie będziemy się skupiać na tym , czy ławka w klasie krzywo stoi. Widzimy pozytywne strony zycia , żyjemy spokojniej. Są kwestie , na które chceliśmy jako rodzice mieć wpływ i pismem skierowanym do Dyrektora placówki rozwiązaliśmy problem. Tak długo , jak szkoła jest dla dzieci dobrym i bezpiecznym miejscem , tak długo tam zostaniemy. Są nauczyciele, z którymi nasze serca są mocniej związane i mamy nadzieję , że do 8 klasy czas nam upłynie na nauce połączonej z elementami radości życia.Dziękuję za coroczne wyjazdy na zieloną szkołę , wycieczki, rajdy nocne i siniaki po rowerowych wyprawach . I żeby tak zakończyć optymistycznie dla tych co mają inne zdanie : mamy wolność , korzystajmy z niej i uśmiechajamy się do innych . Dziekuję tez za opinie wszystkim tym , którzy czasami pokazuja mi inny punkt widzenia. Niebawem Dzień Nauczyciela . Doceńmy tych , którzy pomagaja nam wychować dzieci bez względu na to , jaką szkołę podstawową dziś wybraliśmy dla naszych dzieci w Bolesławcu. Wszyscy pragniemy dla swoich dzieci jak najlepiej, to nas łączy. Uśmiechnięta, zdrowa buzia moich dzieci więcej jest dziś dla mnie warta niż to , czy dostało 5 siedząc w klasie z równo pomalowanymi ścianami.



To prawda. Dzieci sa zadowolone z atmosfery panujacej w szkole. I to chyba najwazniejsze. Cala reszte da sie dopracowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 16:23
Jedno nie przeszkadza drugiemu. Można mieć piątki w klasie, gdzie ławki stoją krzywo i w klasie, która jest ładnie i równo pomalowana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.