Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Reklamcja

17195
#Tranzystor nieaktywny
28 września 2017r. o 18:28
Wiatm . Mam taki w zasadzie duzy problem . Kupilem nowy komputer na allegro za 3500 . Sprzet przyszedl i po wlaczeniu komputer nie dzial ,wiec go odeslalem . Po pewnym czasie przszla negatywan odpowiedz na moja raklamcje o tersci ,ze niesprawnosc wynika z winy uzytkownika. Dokladnie o to chodzi ,ze niby wyjelem procesor i potem zle go zamonowalem I DOSZLO W TEN SPOSOB DO USZKODZEN MECHANICZNYCH . Problem w tym ,ze procesora nie wyciagalem . Dodam ,ze komputer byl bez plab gwarancje mam z ktorej wynika ze kazdy element komputera ma osobna . Potrzebuje porady co dalej robic ,zeby wyjsc na swoje bo 3500zl nie chodzi droga . Czuje sie okradziony i oszukany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mat niezalogowany
28 września 2017r. o 18:47
Witam jakie sprzedawca ma dowody ze ten komputer był rozkręcany?
2 . Czy ten komputer jest nowy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17195
#Tranzystor nieaktywny
28 września 2017r. o 18:57
Komputer jest nowy . Wyslali mi na mejla fotke pogietego jakiegos procesora i ze niby to ten moj .komputer niby otwierali komisyjnie . Dla mnie to nie sa dowody . Dalej nie moge uwierzyc ,ze to sie dziej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 19:03
każda część kompa ma osobną gwarancję? czyli to był składak? czy jakiś markowy sprzęt?
czy przed odesłaniem sprzętu kontaktowałeś się ze sprzedawcą i zgłaszałeś niesprawność?
brakuje wielu szczegółów w twoim pytaniu
czy sprzedający deklarował że sprzęt jest nowy i sprawny? - wtedy reklamacja jest zasadna. warto zwrócić sie do rzecznika praw konsumenta
http://powiatboleslawiecki.pl/za%C5%82atw-spraw%C4%99/12-dla-mieszkanca/strony-statyczne/637-powiatowy-rzecznik-konsumenta.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomm niezalogowany
28 września 2017r. o 19:04
Chyba bez rzecznika ochrony praw konsumenta sie nie obejdzie. Jezeli jest taka sytuacja i pan na 100% nie kombinował przy sprzęcie to sprzedawca ewidentnie zrobił pana w konia. Na przyszlość polecam krecic filmik z otwarcia paczki i wlączenia sprzętu. A na marginesie 3500 to nie mało wiec albo sprawa albo wycieczka nawet do Olsztyna i konkretne obicie mordy oszusta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 19:07
takie działania to może być sposób wyłudzenia od klientów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17195
#Tranzystor nieaktywny
28 września 2017r. o 19:34
To byl markowy skladany sprzet . Na stronie nie jest napisane ze sprzet przed wysylka jest testowany. Firma z Wroclawia . Ja to tak widze,ze poprostu zle zlozyli nie przetestowali i wyslali ,a teraz odbili pileczke do klienta . Jestem mega wk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 20:02
Tranzystor napisał(a): To byl markowy skladany sprzet . Na stronie nie jest napisane ze sprzet przed wysylka jest testowany. Firma z Wroclawia . Ja to tak widze,ze poprostu zle zlozyli nie przetestowali i wyslali ,a teraz odbili pileczke do klienta . Jestem mega wk...


zawsze masz prawo, jako dokonujący zakupu na odległość, do zwrotu towaru nawet tylko dlatego, że się rozmyśliłeś, kupujący ma obowiązek zwrotu kwoty zakupu.
sprawa uszkodzonego dysku, to kolejna sprawa - czy sprzedający komisyjnie składał ten komputer i wykonał próbę testową? i mają na to jakieś potwierdzenie? bo jeśli nie - to niech przedstawią dowód na to, że to ty uszkodzileś sprzęt. - na moje oko sprawa jest dla sądu, o ile nie zwrócą ci kasy - trzeba ich trochę przycisnąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza