Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianin o pracach komisji smoleńskiej
~~Ja niezalogowany
5 października 2017r. o 3:57
Żenada Panie J Kaczyński a z bratem czego nie poleciał byłoby po sprawie 2 kaczki na jednym ogniu dziekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POLA niezalogowany
5 października 2017r. o 6:29
Jeden specjalista od katastrof z waliza pieniedzy zdezerterowal do USA ,a drugi zaczal dorabiac teorie spiskowe z Boleslawca,?To jakas kpina w bialy dzien,Po co te wywiady ?Komu maja sluzyc?Moze lepiej zapytac tego co uciekal po zjedzeniu obiadu do Polski ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
5 października 2017r. o 7:58
Każdy ma swój rozum i jeżeli wierzy w takie coś to jego sprawa. Ale nie powinno się wmawiać komuś, że to był zamach. Lecieli we mgle, systemów naprowadzania brak, systemy samolotu ostrzegały przed zderzeniem, presja, stary sprzęt. No i tak doszło do katastrofy, rozbił się samolot. Tragedia, ale nie zamach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AWP niezalogowany
5 października 2017r. o 8:06
W tej chwili straciliście czytelnika - wstyd BolecInfo. Zawsze do znajomych z innych części Polski mówiłam, jak fajnie mieszka się w Bolesławcu, bo nie zawłaszczył nas niezrównoważony Kaczyński i jego równie niezrównoważeni pomagierzy. Naprawdę fakt, iż ktoś firmuje swoją facjatą ,,zabawy'' człowieka z ewidentną manią prześladowczą jest powodem do dumy? I jeszcze trzeba obnosić się z tym, że to ,,nasz'' człowiek? No naprawdę wierzyłam w waszą bezstronność, ale teraz rozczarowaliście mnie na maksa. Przerzucam się na Istotne, chociaż zawsze wydawało mi się, że oni są mniej obiektywni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
5 października 2017r. o 8:26
ja tego pana pamiętam uczył w elektroniku żenująca kreatura. Są przedsiębiorcy w tym mieście którym niezły numer wykrecił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław niezalogowany
5 października 2017r. o 10:35
Może nie wie o czym mówi ale szmalec kasuje,ma łeb-szanuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z a m a c h niezalogowany
5 października 2017r. o 14:12
Tylko zamach.
Dziękuję Panu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 października 2017r. o 14:22
~~xxx napisał(a): ja tego pana pamiętam uczył w elektroniku żenująca kreatura. Są przedsiębiorcy w tym mieście którym niezły numer wykrecił


Gościu kombinuje jak wyrwa z pisowego kociołka coś dla siebie.Antek daje on bierze. Żadne skrupuły ani przyzwoitość tu nie ma miejsca. Kasa , kasa , kasa.
Chętnie odpierdze w pasiakach gdy on udowodni zamach w smolenskiej hucpie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.