Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe NA ŻYWO
1
emem
7 października 2017r. o 16:17
2000 jednak mialo ochote :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~raz i dwa i trzy niezalogowany
7 października 2017r. o 19:20
Każdemu wolno wybrać, co lubi i co go interesuje. Mnie rozmowa tych dwóch panów nie interesuje w znikomym stopniu. Bez względu na to, o czym by obaj panowie mówili......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gh niezalogowany
7 października 2017r. o 19:52
~~ napisał(a):
~~Gh napisał(a): Dziennikarze z jednej redakcji zrobili wywiad sami z sobą. Genialny pomysł


To nie są wywiady tylko podsumowanie tygodnia.


No właśnie wywiad w sprawie minionego tygodnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 0:50
~~raz i dwa i trzy napisał(a): Każdemu wolno wybrać, co lubi i co go interesuje. Mnie rozmowa tych dwóch panów nie interesuje w znikomym stopniu. Bez względu na to, o czym by obaj panowie mówili......


A mnie nie interesuje co Ciebie nie interesuje , żyj swoim życiem i daj żyć innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luk niezalogowany
8 października 2017r. o 17:41
emem napisał(a): 2000 jednak mialo ochote :)


2000 nacisnęło play a ile obejrzało? Ja wyłączyłem po 15 sekundach bo nudy straszne i nic ciekawego. Strasznie słaby program
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obiektywny niezalogowany
8 października 2017r. o 18:23
~~Luk napisał(a):
emem napisał(a): 2000 jednak mialo ochote :)


2000 nacisnęło play a ile obejrzało? Ja wyłączyłem po 15 sekundach bo nudy straszne i nic ciekawego. Strasznie słaby program


Jesteś geniuszem ja po 15 sekundach potrafisz powiedzieć, że program jest nudny. Kłamiesz jak z nut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 października 2017r. o 18:26
~~Luk napisał(a):
emem napisał(a): 2000 jednak mialo ochote :)


2000 nacisnęło play a ile obejrzało? Ja wyłączyłem po 15 sekundach bo nudy straszne i nic ciekawego. Strasznie słaby program


Gdybys Ty byl w studiu to poziom tak by wzrosl, ze nasze studio unosiloby sie nad Bolesławcem? Zapraszamy, zadzwon lub napisz a moze Cie zaprosimy. A może nie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luk niezalogowany
8 października 2017r. o 18:45
Jaka stawka ? Zapewniacie hotel i zwrot kosztów podróży ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.