Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabójca aresztowany
~~wu niezalogowany
10 października 2017r. o 15:11
~~... napisał(a): Co za matka z tej kobiety, ona wspolodpowiada moralnie za to co się stało, ojczym i ona nie myśleli o dziecku tylko o sobie, uważam ze sąd powinien zastosować środki łagodzące a prokurator wnikliwie zbadać sprawę. Nie usprawiedliwiam chłopaka ale wspolczuje mu bo życie ma ciężkie. Co za matka ze skazala chłopaka na takie piekło.

Ty tak na serio? czy trolujesz?
20latek, to już nie dziecko a stary koń, co [powinien juz wyprowadzić się z domu na swoje, a nie pasożytować na matce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 16:37
bzdury gadasz ja mam 46 lat i mieszkam z mamusią ponieważ niestać mnie na kupno mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~georg niezalogowany
10 października 2017r. o 17:07
To znaczy że jest nieudacznikiem i beztalenciem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolcio niezalogowany
10 października 2017r. o 17:29
To że ktoś jeszcze mieszka u rodziców to nie znakiem jest nie nieudaczników.po prostu jakbyś miał mieszkanie 60 metrów i było by was 3 to adm nie da na listę oczekujących to powiedzą że masz gdzie mieszkać i spać.bo liczą metraż mieszkania.Nie to co za latach 70 czy 80
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ada niezalogowany
10 października 2017r. o 19:21
Nie wam oceniać tych ludzi. Znałam mężczyzne, którego ten szczeniak zabił. Zasługuje na dożywocie, ten młody człowiek nie miał prawa odbierać życia, którego on nie dał. Dźgnąć nożem własną matkę?! Przecież to nienormalne. Czy ten chłopak jest na pewno poczytalny i ma wszystko pokolei w głowie?
Sumując, nie jest mi szkoda tego 20 latka, mam nadzieję, że dostanie najsurowszą karę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17340
#Elter nieaktywny
10 października 2017r. o 20:00
~~Bolesławianin napisał(a): pis olewa ludzi normalnych - młodych, uczących się i pracujących, młode małżeństwa . Jeszcze im zabiera a wspiera patologię. "Samotne matki", alkoholików, dzieciorobów

A za Platformy to było życie w raju.. W każdej dziedzinie był syf i złodziejstwo. Państwo teoretyczne..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 20:04
Elter napisał(a):
~~Bolesławianin napisał(a): pis olewa ludzi normalnych - młodych, uczących się i pracujących, młode małżeństwa . Jeszcze im zabiera a wspiera patologię. "Samotne matki", alkoholików, dzieciorobów

A za Platformy to było życie w raju.. W każdej dziedzinie był syf i złodziejstwo. Państwo teoretyczne..

Proszę olej dziada ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cool niezalogowany
10 października 2017r. o 22:13
Jak mu było źle to mógł spakować i iść do schroniska.A dwa nie miał prawa zabijać.I odbierać komuś i życie swojej matki która urodziła ona mu dała życie A on bez mrugnięcia okiem nożem.Nie ważne jaką była matką dobrą czy też złą.czemu nie poszedł do swojego taty zamieszkać jak u matki i z jej partnera było aż tak źle.ma przecież jeszcze ojca.mógł pójść.każdy odpowiada za swoje czyny.I ponieść musi trzeba być odpowiedzialnym za swoje czyny.zawsze są były i będą awantury w domu i to każdej rodzinnych domach są problemy kłótnie i awantury.Nie miał prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza