Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Jak fale Dunaju"
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 16:08
Tu nie chodzi o docinki,tylko o same ułożenie kostki ,jest to zrobione byle jak,bardzo nierówno,jedne wystają inne się zapadają,zwykła fuszerka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2017r. o 16:52
zawsze ''podziwiam '' tych brukarzy od kostki ...
sam jej nie kładę (chyba że indywidualnie pod zlecenie )ale cement do pisaku by zaspoinować troszkę mnie dziwi ?
to skąd pózniej zdziwienie kiedy podczas deszczu chodnikami płyną niekiedy wartkie strumyczki i zalegają kałuże ?
równie dobrze można wylać beton ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boszz niezalogowany
16 października 2017r. o 17:11
Hahahhahahaha nie wierzę porostu, jak lekarz coś spieprzyli to oraz wylatuje z pracy. Tu powinno być to samo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 21:21
~~Boszz napisał(a): jak lekarz coś spieprzyli to oraz wylatuje z pracy.

podaj przykład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
16 października 2017r. o 22:11
~~ napisał(a):
~~Boszz napisał(a): jak lekarz coś spieprzyli to oraz wylatuje z pracy.

podaj przykład


No właśnie, poprosimy o przykłady...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 22:46
Trochę się dziwię ponieważ ta firma jest na naszym rynku od kilkunastu lat i myślałem ,że są lepsi ,ale widać ,że brakuje tam fachowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k. niezalogowany
16 października 2017r. o 23:58
Ja tu widzę nie dokończoną pracę. Ale chyba jeszcze nie skończyli?

Bardziej bym się czepiała samego materiału. Wszechobecny beton, zero estetyki. A może by tak gdzieniegdzie zrobić "dziurę" i posadzić jakiś krzew. Od razu surowość została by przełamana.
Jeśli nie umiecie lub nie możecie zrezygnować z szarości betony, dodajcie jej trochę życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tracący wiarę w ludzkość niezalogowany
17 października 2017r. o 9:14
Każdy krytykuje a nikt się nie zna. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, docinki robi się na samym końcu, ale dziad z filmu się o to przyczepił. Pracowałem kiedyś trochę przy kostce więc wiem jak to wygląda. Skąd się biorą fale dunaje? To bardzo proste. Z łażenia ćwierćinteligentów po nieskończonym jeszcze chodniku. Wyraźnie stoją znaki o zakazie ruchu pieszych ale często widzę, że ktoś nic sobie z tego nie robiąc idzie tamtędy jakby nigdy nic. A ruszające się kostki wgniatają się i przesuwają psując ludziom ich ciężką pracę.

Ponoć jeszcze kostki są ułożone nierówno. Przy końcówkach to nic dziwnego a wewnętrzna część chodnika sama się ułoży. Przechodząc, widziałem z drugiej strony chodnika, że robota szła tak jak powinna więc firma obrywa niesłusznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza