Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryzykowały życie dla selfie?
~~rafał niezalogowany
16 października 2017r. o 14:55
Ja jutro mam zamiar na golasa. Łazić po mieście i sobie robić selfiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rafał niezalogowany
16 października 2017r. o 14:55
Ja jutro mam zamiar na golasa. Łazić po mieście i sobie robić selfiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xy. niezalogowany
16 października 2017r. o 16:24
~~ssss napisał(a): A ja mam 28 lat i smieje sie z Twojego wpisu kliero.. Co Ty ogladasz?? Gole gowiniary? Sprosne teksty? Gdzie?? Moje grono bliskich i znajomych miescie sie w przedziale do 30 tki i nie widze tego co Ty.

Co do filmiku. Kto nie byl mlody? Takie prawa mlodosci. Zasady sa po to zeby je lamac. Kiedys zostana matkami i same zapomna co robily, albo przynajmniej zaczna sie tego wstydzic..a co Wy dorosli 40 50 60 latkowie robiliscie kiedys. Niech kazdy pomysli czy nigdy nie zrobil "czegos" niedozwolonego. Kazdy ma na sumieniu jakis szalony wystepek:) no niech mi ktos powie ze nie. Glupia jazda na rowerze "bez trzymanki". No kto nie ryzykowal?:)

Najpierw popr.pisownia,a potem nie tobie oceniać starszych-kiedyś tego nie było co
-się teraz dzieje-'dziwactwo'.Człowiek za rękę się nie trzymał z chłopakiem,bo co starsi powiedzą..wstyd..a teraz??!.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k. niezalogowany
16 października 2017r. o 18:24
Ale piękna pogoda w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
16 października 2017r. o 21:25
"Co myślicie o takim zachowaniu?"

O zachowaniu konfidenta?
To złe zachowanie jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Misiek niezalogowany
16 października 2017r. o 21:35
Jebnięte zdrowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 21:46
Cóż,kto sobie życia nie ceni,bywa,że głupio lub łatwo je traci.Dziewczyny,jeśli czytacie te posty,nie róbcie takich głupstw więcej,życie przed Wami.Przecież któraś się mogła potknąć,pośliznąć i dalej sobie dopowiedzcie,co by było potem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
16 października 2017r. o 22:13
Niestety policja nie uratowała tych dziewczyn przed śmiercią i kalectwem ,bo sobie poszły :(
Co innego gdyby zostały to nawet byłyby upomniane mandatem dla ich dobra.

A tak w ogóle to czy można kogoś kamerować bez jego zgody i umieszczać w mediach aby ktoś sobie na nich poużywał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.