Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny kontra burmistrz
~~Rap niezalogowany
17 października 2017r. o 18:57
Czytałem co więcej sam to napisałem. I jesli mi pokazesz gdzie jest slowo ironia w tym pismie to chętnie zobaczę. Kłamstwo ma krótkie nogi podobnie jak manipulacja faktami. R.pr. Ryszard Pietras ps. I kto jest Pinokio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 19:08
Pinokio to drewniana lalka wyrzeźbiona przez Dżepetta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 19:25
Widzę ,że czasy honoru i męstwa mamy już za sobą. Ja na miejscu burmistrza przeprosił bym dwa razy: Pana Zbyszka i Społeczność gminy ,którą ma zaszczyt zarządzać a która mu zaufała . Założę się ,że na tym by wyszedł do przodu . A teraz wygląda na to ,że to jakiś pospolity "opryszek" obraziła radnego. Może i mu tego nie udowodnią "ale wiadomo o co chodzi" .
Jak we wszystkich sprawach gminy tak się sprawy mają to niech Bóg ma nas w opiece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 19:34
~~ napisał(a): Widzę ,że czasy honoru i męstwa mamy już za sobą. Ja na miejscu burmistrza przeprosił bym dwa razy: Pana Zbyszka i Społeczność gminy ,którą ma zaszczyt zarządzać a która mu zaufała . Założę się ,że na tym by wyszedł do przodu . A teraz wygląda na to ,że to jakiś pospolity "opryszek" obraziła radnego. Może i mu tego nie udowodnią "ale wiadomo o co chodzi" .
Jak we wszystkich sprawach gminy tak się sprawy mają to niech Bóg ma nas w opiece.


Dla mnie już nie ważne czy udowodnią mu winę i kto wygrał. Panie burmistrzu już się stało. Mógł pan chociaż nie brać do tej sprawy naszego radcy.
Już wygrał Pan Mitera, odważył się za tych wszystkich kogo obrażono pod inicjałem 'ccc" lub 3c. SZACUN !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
17 października 2017r. o 19:43
Sprawa na poziomie dzieci z przedszkola.
Ciekawy jestem ile razy pam Zbyszek pisal na forum? Czy może pan zaprzeczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 19:46
Może się zrzucimy dla burmistrza na jakąś kłódkę , żeby miał czym zamknąć komputer bo kto chce to pisze na nim a potem oskarżają "niewinnego" burmistrza. To nie ładnie tak wchodzić z ulicy do domu burmistrza bez jego wiedzy i wypisywać brzydkie rzeczy... hi ,hi , hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 20:10
~~3c napisał(a): Sprawa na poziomie dzieci z przedszkola.
Ciekawy jestem ile razy pam Zbyszek pisal na forum? Czy może pan zaprzeczyć?


To ciekawa wypowiedź. A pamiętam jak gmina oskarżała gościa za krytykę jednostki budżetowej i miałeś inne zdanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
17 października 2017r. o 20:12
I co? Krytyka sluszna czy sprawca nie ustalony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.