Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie w Dobrej
~~Lech niezalogowany
18 października 2017r. o 6:19
Dam 5 tys za te Audi. Mysle ,ze to idealna cena
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J niezalogowany
18 października 2017r. o 7:08
Ten gość w audi wyprzedzał auto jadące przed nim. Chyba VW, ciemny kolor. Szkoda że kierowca się nie zatrzymał. Może czyta teraz to forum. Proszę o pomoc i zgłoszenie na policję. To ważna okoliczność dla ustalenia ostatecznej odpowiedzialności za spowodowanie wypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
18 października 2017r. o 7:18
Policja wyznaczyła objazdy? Ja podjechałam i zawróciłam. Objechałam kawał drogi i zawróciłam po godzinie w to samo miejsce. Nikt nie wyznaczał objazdów ale znaleźliśmy drogę w Dobrej równoległą i udało nam się wyjechać na Bolesławiec. Więc proszę nie kłamać że policja wyznaczyła objazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolec niezalogowany
18 października 2017r. o 7:57
wyraz może pisze sie jak napisane a nie przez rz ortografia sie kłania dobrze ze podstawowka wraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkańcy Bolesławca niezalogowany
18 października 2017r. o 8:18
Wyprzedzał i nie potrafi się przyznać!!!tchórz!!!!!zabrać prawo jazdy na 5lat dla przykładu!!!!!dzięki Bogu nikogo nie zabił gamoń!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J niezalogowany
18 października 2017r. o 9:30
Obelgi niepotrzebne. Dziś on, jutro ktokolwiek z nas. Tak już jest na drodze. Specjalnie tego nie zrobił.
Warto jednak zebrać wszystkie informacje, bo ubezpieczalnia tylko czeka na jakiekolwiek wątpliwości. Aby tylko nie wypłacić odszkodowania. A OC teraz tanie nie jest przecież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 10:38
~~J napisał(a): Obelgi niepotrzebne. Dziś on, jutro ktokolwiek z nas. Tak już jest na drodze. Specjalnie tego nie zrobił.
Warto jednak zebrać wszystkie informacje, bo ubezpieczalnia tylko czeka na jakiekolwiek wątpliwości. Aby tylko nie wypłacić odszkodowania. A OC teraz tanie nie jest przecież.


wsiadł za kółko - zrobił to świadomie, więc zrobił to specjalnie...jak się nie umie czegoś robić to się za to nie łapać...

właśnie przez takich pseudokierowców strach jeździć...nigdy nie wiesz co takiemu ...owi odbije...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z Bolesławca niezalogowany
18 października 2017r. o 13:05
Że z kulturą coś nie tak, to widać jak na dłoni, ludzie którzy często z tej trasy korzystają zachowują się jak wariaci.
Podwójna ciągła to betka i tak wyprzedzają i to z dużą prędkością mimo ograniczenia czasem w samej wsi. Gdzie im się tak śpieszy by zaoszczędzić 3 minuty.
A DROGA DO OSIECZOWA I TOMISŁAWIA TO DOPIERO HORROR- nie którzy uważają ją za drogę rajdową i mimo ograniczenia do 40/ godz. mimo małej szerokości drogi , zakrętów i ew. przejść dzikich zwierząt oraz rowerzystów i biegaczypędzą na złamanie karku zagrażając innym.
Ta droga to piękna droga relaksowa i ta 40 jest w pełni uzasadniona. Pojedż tam kierowco 40 i naciesz sie pięknem okolicy nie zagrażaj też rowerzystom, którzy z niej często korzystają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza