Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski i Molak na swoim
~~Przemek niezalogowany
22 października 2017r. o 10:33
Dlaczego od razu hejtujecie? Trzeba poczekać aż inicjatywa się rozkreci. A jak tacy mądrzy jesteście to zalozcie własne ugrupowanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niby dlaczego niezalogowany
22 października 2017r. o 10:44
Tyle uwagi przykuwa mała, lokalna i nikomu szerzej nieznana inicjatywa. Dwaj panowie, poza obligatoryjną obecnością na sesjach, jakoś nie dali się poznać ze znaczących inicjatyw. Cóż z tego, że są młodzi?! To trochę za mało. Że chcą zmian i chcą lepiej... Każdy chce. Myślę, że czas na pozytywistyczną pracę u podstaw. Każdy niech robi dobrze, co do niego należy. I wszyscy na tym będziemy korzystać. Bez konieczności chodzenia na wybory i tłumaczeniu sobie i bliskim, że czas na zmiany. Znam dziesiątki mieszkańców Bolesławca, którzy naprawdę czegoś dokonali dla siebie, rodzin, środowiska i małej ojczyzny. I jakoś nie wychylają się i nie oczekują bycia wybranym do jakiegoś gremium. I żadna gazeta, żaden portal i żadna telewizja o nich nie piśnie słowem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~son niezalogowany
22 października 2017r. o 10:53
Skoro tyle uwagi przykuwa, to już nie taka nieznana. Jeden zbiera truskawki, inny pracuje w warsztacie, trzeci chodzi na jagody, a tu mamy o polityce. Panowie chcą zmian, bo ludzie chcą zmian.wystarczy tych układów ukladzików od 30 lat tych samych. Trzeba to rozbić i ułożyć miasto na nowo. Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tez real niezalogowany
22 października 2017r. o 13:10
~~tommy napisał(a): Aha, czyli jakby mieli kiosk z gazetami to już ok. Puknij się w łeb i napisz kto może dokonać zmian? Na swoim to właśnie są, doświadczenie mają, jeszcze młodzi i aktywni. Znam ich i wiem że nie odpuszczą. To ludzie z zasadami. Czas na zmiany!!!!


Dokładnie tak , gdyby mieli choć kiosk znali by czego potrzebuje gospodarka wolnorynkowa. Ci z namaszczenia " budżetówki " zawsze powielali i powielają te same grzechy wobec rynku pracy. Przywódca nie musi być lukrowaną lalą , musi znać sposoby jak nie niszczyć gospodarki. Ilość przeróżnych ukrytych podatków wymyślonych przez samorządy powala. Zasada " bliższa ciału koszula " tu będzie działała niezawodnie.
Zapytajcie Panów MM kogo mają już teraz do współpracy. Bo chyba nikt nie mysli ze sa sami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
22 października 2017r. o 14:25
Popatrz, Kopernik nie był na Księżycu a tyle o kosmosie wiedział. Ciekawe skąd. Ja tam daje im szansę i czekam na program. To jeszcze nie wybory. Sami do rady się nie wepchali ktoś im z jakiego powodu zaufał i na nich zagłosował. Jeśli rozbija właśnie ten układ o którym piszesz to chyba dobrze. Można wiele rzeczy w samorządzie zrobić lepiej a ja wolę wybierać doświadczonych ale też nie stetryczałych dziadków. Nie zazdrość, że ktomus się chce. Bedziesz miał wybór na kogo głosować i kogo wybrać. Uważam że czas na zmiany. Zobaczymy kto będzie do wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:40
~~ola napisał(a): Popatrz, Kopernik nie był na Księżycu a tyle o kosmosie wiedział. Ciekawe skąd. Ja tam daje im szansę i czekam na program. To jeszcze nie wybory. Sami do rady się nie wepchali ktoś im z jakiego powodu zaufał i na nich zagłosował. Jeśli rozbija właśnie ten układ o którym piszesz to chyba dobrze. Można wiele rzeczy w samorządzie zrobić lepiej a ja wolę wybierać doświadczonych ale też nie stetryczałych dziadków. Nie zazdrość, że ktomus się chce. Bedziesz miał wybór na kogo głosować i kogo wybrać. Uważam że czas na zmiany. Zobaczymy kto będzie do wyboru.

Na czym maja polegac te zmiany. Jaka ma byc istota tych zmian, Stertyczaly dziadek, jesli jest kompetentny ma moj glos. Mlodosc i zapal nie stanowi zadnego kryterium. Kompetencja jest w cenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OLEK niezalogowany
22 października 2017r. o 14:58
~~ola napisał(a): Popatrz, Kopernik nie był na Księżycu a tyle o kosmosie wiedział. Ciekawe skąd. Ja tam daje im szansę i czekam na program. .


Kopernik tak jak oni wiedział kto się wokół kogo kręci .To za mało aby wylądować na księżycu. Program to coś co żadnego wyborcy nie interesuje . No chyba że program TV.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 15:09
~~OLEK napisał(a):
~~ola napisał(a): Popatrz, Kopernik nie był na Księżycu a tyle o kosmosie wiedział. Ciekawe skąd. Ja tam daje im szansę i czekam na program. .


Kopernik tak jak oni wiedział kto się wokół kogo kręci .To za mało aby wylądować na księżycu. Program to coś co żadnego wyborcy nie interesuje . No chyba że program TV.


na księżycu już nikt nie chce lądować
dziwne, że nie zauważyłes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.