Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski i Molak na swoim
~~Ja niezalogowany
23 października 2017r. o 7:36
~~ napisał(a):
~~Ja napisał(a): Jak obiecacie że zrobicie światła na krzyżówce do Lidla, chrobrego- polna to ja na Was zagłosuje. Bo obecna władza widocznie jest ślepa skoro problemu nie widzi.

Biorac pod uwage natezenie ruchu od strony ulicy Polnej to, swiatla na tym skrzyzowaniu spowoduja korki na ulicy Chrobrego.


Jakby tak każdy patrzył że z jednej strony jest taki ruch,a z drugiej inny,to na żadnej krzyżówce by nie było świateł,tylko taki r o z p i e r d o l jak na w/w. Tam są potrzebne światła i koniec tematu,szczególnie dla dzieci które nie mogą bezpiecznie przejść na drugą stronę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 7:47
~~Ja napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Ja napisał(a): Jak obiecacie że zrobicie światła na krzyżówce do Lidla, chrobrego- polna to ja na Was zagłosuje. Bo obecna władza widocznie jest ślepa skoro problemu nie widzi.

Biorac pod uwage natezenie ruchu od strony ulicy Polnej to, swiatla na tym skrzyzowaniu spowoduja korki na ulicy Chrobrego.


Jakby tak każdy patrzył że z jednej strony jest taki ruch,a z drugiej inny,to na żadnej krzyżówce by nie było świateł,tylko taki r o z p i e r d o l jak na w/w. Tam są potrzebne światła i koniec tematu,szczególnie dla dzieci które nie mogą bezpiecznie przejść na drugą stronę

Nie kazdy tak patrzy. Swiatla sa potrzebne tam, gdzie spelniaja role uplyniania ruchu. Dzieci to nie samochody. Robic swiatla dla dzieci, mozna w ten sposob jak jest na Tysiaclecia przy szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 8:04
A uczestnik ruchu drogowego to kto to?

A BRD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--- niezalogowany
23 października 2017r. o 8:59
Jak zrobią komisariat policji na modłowej,to pewnie zrobią światła na tej krzyżówce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 10:32
I ścieżkę rowerową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 10:34
i macdonalda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 10:49
Plac zabaw i most.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z boku niezalogowany
23 października 2017r. o 13:03
układ już tylko czeka na emerytury, zresztą niektórzy już je mają,więc po co się wysilać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza