Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Ziemia Bolesławiecka się zatrzymała"
~~kolega były z ZB niezalogowany
23 października 2017r. o 16:19
Gdyby ludzi głosowali na Ziemię to Jancelewicz (poprzedni kandydat z ZB) dostałby wynik podobny do Małkowskiego czyli ok. 4 tys głosów. Jancelewicz natomiast dostał ich 10 razy mniej coś pod 400.
Też kiedyś byłem w ZB ale zbyt mocno optowali za Romanem, to dałem sobie spokój. Małkowski wie co robi, a jeśli chcemy rozbić układ to w zasadzie on ma największe szanse. Daltego ma mój głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 16:24
~~kolega były z ZB napisał(a): Gdyby ludzi głosowali na Ziemię to Jancelewicz (poprzedni kandydat z ZB) dostałby wynik podobny do Małkowskiego czyli ok. 4 tys głosów. Jancelewicz natomiast dostał ich 10 razy mniej coś pod 400.
Też kiedyś byłem w ZB ale zbyt mocno optowali za Romanem, to dałem sobie spokój. Małkowski wie co robi, a jeśli chcemy rozbić układ to w zasadzie on ma największe szanse. Daltego ma mój głos.

Jaki to jest uklad, i dlaczego chcecie go rozbic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~realista niezalogowany
23 października 2017r. o 16:26
~~GP napisał(a): Realisto! Wyborcy w takim Bolesławcu nie głosują ani na partie ani na Stowarzyszenia ame na ludzi! Tu każdy każdego zna, i wyborcy głosowali na Małkowskiego personalnie a nie na Ziemię. Gdyby oddał mandat radnego zawiodły wyborców. Tak mysle
czyli może wystartować np z partii lubiących gumijagody i tez byś na niego zagłosował? Pomyśl o czym piszesz gdyby nie stowarzyszenie lub partia nigdy nie dostał by się do rady.Wydaje mi się ze nikogo by nie zawiódł tylko zyskał bo dal by dowód ze nie zależy mu na stanowisku tylko na mieszkańcach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~były ZB niezalogowany
23 października 2017r. o 16:38
~~realista napisał(a):
~~GP napisał(a): Realisto! Wyborcy w takim Bolesławcu nie głosują ani na partie ani na Stowarzyszenia ame na ludzi! Tu każdy każdego zna, i wyborcy głosowali na Małkowskiego personalnie a nie na Ziemię. Gdyby oddał mandat radnego zawiodły wyborców. Tak mysle
czyli może wystartować np z partii lubiących gumijagody i tez byś na niego zagłosował? Pomyśl o czym piszesz gdyby nie stowarzyszenie lub partia nigdy nie dostał by się do rady.Wydaje mi się ze nikogo by nie zawiódł tylko zyskał bo dal by dowód ze nie zależy mu na stanowisku tylko na mieszkańcach.


No właśnie dlatego, że mu zależy opuścił politycznie ZB, ktora w sumie zawsze gdzieś tam po cichu wspierała i wspiera obecnego prezydenta i ten układ. Najlepszy dowód, że tak jest to ostatnie wybory... Gdyby ZB a szczególnie szef bardziej się zaangażował w kampanię to miałaby prezydenta. Nawet nie wiesz jak sie modlili żeby nie było II tury. To jak z kimś takim razem i wspólnie walczyć? Zobaczysz kogo ZB poprze za rok... Zdziwisz się, ale ja nie.
Wg mnie to bardzo dobra decyzja MM i za tę niezależność i jasny cel cenię Macieja. To człowiek z zasadami, zapewniam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 16:58
Czyżby Małkowski ruszył słońce i wstrzymał ziemię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
23 października 2017r. o 18:13
Widać że gość wie co mówi. Nawet ok. Spodobało mi się że chce zrobić audyt i sprawdzić kwalifikacje szefów miejskich firm. Nie poszedł na łatwiznę czyli do partii, to wymaga sporo pracy i zaangażowania. będę się przyglądał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 października 2017r. o 18:26
~~fxjxfhjmxfh napisał(a): Polacy od 27 lat wierzą że następny będzie lepszy i widać ,że wiara w narodzie nie umarła :D
Aby zmienić władzę jest bardzo łatwy sposób bez szopek - pozbierać podpisy i zrobić referendum o odwołanie władz miasta.
No tylko że trzeba znaleźć ludzi na ulicy co to podpiszą. No i mamy stary sposób na przejęcie władzy - reklama dźwignią handlu w mediach, odwołania do wiary w lepsze jutro no i jak się uda to kredyty na działalność i cięcia aby spłacić kredyty, wszystko finansuje wierzący ciemny lud polski.

Ciemny lud miałby lepiej w Bolesławcu gdyby nie wziął sobie Ukraińców do niemieckich fabryk które nie płaca podatków, ale że nie potrafi liczyć ani czytać to wierzy w Romana lub Małkowskiego że im nieba uchyli :)


pięknie napisane ...

tak właśnie chyba przed dwoma laty zrobiła społeczność Żagania
chcieli zmian na lepsze i to sami zrobili bez kolejnej ''partyjki''

''ciemny lud '' powiadasz ...
i tu też masz rację ...

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~realista niezalogowany
23 października 2017r. o 18:38
~~były ZB napisał(a):
~~realista napisał(a):
~~GP napisał(a): Realisto! Wyborcy w takim Bolesławcu nie głosują ani na partie ani na Stowarzyszenia ame na ludzi! Tu każdy każdego zna, i wyborcy głosowali na Małkowskiego personalnie a nie na Ziemię. Gdyby oddał mandat radnego zawiodły wyborców. Tak mysle
czyli może wystartować np z partii lubiących gumijagody i tez byś na niego zagłosował? Pomyśl o czym piszesz gdyby nie stowarzyszenie lub partia nigdy nie dostał by się do rady.Wydaje mi się ze nikogo by nie zawiódł tylko zyskał bo dal by dowód ze nie zależy mu na stanowisku tylko na mieszkańcach.


No właśnie dlatego, że mu zależy opuścił politycznie ZB, ktora w sumie zawsze gdzieś tam po cichu wspierała i wspiera obecnego prezydenta i ten układ. Najlepszy dowód, że tak jest to ostatnie wybory... Gdyby ZB a szczególnie szef bardziej się zaangażował w kampanię to miałaby prezydenta. Nawet nie wiesz jak sie modlili żeby nie było II tury. To jak z kimś takim razem i wspólnie walczyć? Zobaczysz kogo ZB poprze za rok... Zdziwisz się, ale ja nie.
Wg mnie to bardzo dobra decyzja MM i za tę niezależność i jasny cel cenię Macieja. To człowiek z zasadami, zapewniam.
Jak piszesz temu człowiekowi z zasadami nie przeszkadzało mimo cichego wsparcia prezydenta i układu przez ZB bycie wiceprezydentem i branie kasy o jakich zasadach ty piszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza