Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauci pośpią godzinę dłużej
~~POZNANIAK niezalogowany
29 października 2017r. o 7:02
Dzięki temu,że jestem u rodziny w Bolesławcu,pośpię godz dłużej' POZDRAWIAM bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 października 2017r. o 15:01
Gratulujemy.

Tymczasem reszta Polski i Europy niech nam zazdrości.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
29 października 2017r. o 17:13
Mam szczęście, że się zalogowałam. Szkoda by było tej godziny:-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 października 2017r. o 18:00
ela napisał(a): Mam szczęście, że się zalogowałam. Szkoda by było tej godziny:-D

Zalogowani moga wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mdm niezalogowany
29 października 2017r. o 20:15
To już szczyt lenistwa bolec-redaktorów! Zdjęcie nie dość że stare to jeszcze z ze śniegiem. Rozumiem że inspiracją był ten zegar na budynku sądu. Wstyd redakcja jest raptem 100 metrów od miejsca inspiracji. Zróbcie cztery fotki w cztery pory roku to przynajmniej nikt się nie kapnie że wam się chodzić nie chce. Redaktor senior OK, ale młodsi powinni śmigać po miasteczku i cykać aktualne foty;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 października 2017r. o 20:37
Mdm, zdjecie nie jest stare :) prezentuje zegar juz po remoncie. Informacja dotyczy czasu zimowego, stad zimowa aura na zdjeciu. Nie ma ma wiec co sie podniecac fota tylko przyzwyczaic do przesuniecia czasu :) pozdro!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 października 2017r. o 20:47
Anonimie, nie obrazaj innych, bo kiedys to do Ciebie wroci. I polecam czytanie ze zrozumieniem - to nie jest trudne, dasz rade.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 października 2017r. o 22:21
emem napisał(a): Anonimie, nie obrazaj innych, bo kiedys to do Ciebie wroci. I polecam czytanie ze zrozumieniem - to nie jest trudne, dasz rade.

Trudne to jest dla Ciebie pisanie. Cwicz, dasz rade.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo